Jak na to

22. března 2019 11:50

Jak pěstovat okrasné slunečnice? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne!! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V nejnovějším díle se vydáme nejprve do zahrady a zasáhneme proti přezimujícím škůdcům na ovocných stromech, pomůžeme trávníkům k rychlé regeneraci po zimě a ukážeme, jak pěstovat okrasné slunečnice, které už dávno nejsou jen žluté. Věnovat se budeme i našim psím mazlíčkům a se psím seniorem se vydáme na pravidelnou geriatrickou prohlídku k veterináři.

Chybět nebude ani tvoření, a tak si vyrobíme půvabné miniaturní vílí domečky. Víte, jaká barva a proč vládne letošnímu roku? Je to korálová a my si pod odborným vedením floristy v jejích odstínech uvážeme překrásnou kytici. V rubrice Prima nápady se budeme věnovat ryze praktickým věcem a postavíme samostojné zvýšené patro neboli palandu, například do dětského pokoje. Na závěr nebudeme ochuzeni ani o odpovědi na dotazy, které přicházejí do Listárny s Václavem Větvičkou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 24. března 2019 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také