Jak na to

18. května 2018 12:33

Jak si udělat javorový sirup? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Do vašich domácností se opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

Pokud i vy stojíte před hromádkou krtince s otázkou: kdo s koho, jistě oceníte tipy, jak ze své zahrady šetrně vyhnat krtka. Javor je sice kanadským národním stromem, ale pěstovat a získávat lahodnou mízu z javoru cukrového můžeme i my. Všem novopečeným majitelům psů poradíme s prevencí parazitů u štěňat. V rubrice Prima NÁPADY tentokráte vyrobíme kompostér a s mykologem Jaroslavem Malým se pustíme do pěstování hlívy ústřičné.

Květen je měsícem nejvyšší aktivity včel, korunované rojením, a tak si 20. 5. připomeneme Světový den včel. I tentokráte bude na vaše dotazy odpovídat v listárně Václav Větvička a na závěr si představíme zásady ekologického pěstování zeleniny.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 20. května 2018 v 11.55 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také