Jak na to

14. prosince 2018 11:45

Kulinářské nápady na silvestrovskou tabuli prozradíme v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po zimní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem, a sice v jubilejním stém vydání!

V posledním letošním díle se pustíme do plánování zahrady se zahradním architektem. Našemu zájmu neunikne ani možnost dovozu rostlin ze zahraničí. A protože máme v tento čas všichni hlavu plnou především Vánoc, čekají nás další vánoční témata: vytvoříme krásné nostalgické ozdoby z korálků a upečeme domácí sváteční sušenky pro pejsky.

Zajímavé, a přitom zdravé a úsporné, kulinářské nápady pro ozvláštnění silvestrovské tabule přinese Luboš Rychvalský a v rubrice Prima NÁPADY nám dá Pavel Zeman podrobný návod na výrobu originálního rámu na zrcadlo s pohyblivým reliéfem. Své nezastupitelné místo budou mít samozřejmě i dotazy diváků směřované do Listárny s Václavem Větvičkou. A na závěr, dříve než si popřejeme vše nejlepší do nového roku, se zaměříme na mrazuvzdornost rostlin.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí nově Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 16. prosince 2018 ve 12.10 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také