Jak na to

7. února 2020 11:50

Pavlína Wagnerová

Premiérové díly hobby pořadů čekají na diváky už 1. března

Nová sezona oblíbených hobby pořadů televize Prima začne již 1. března. Diváci se mohou každou neděli kolem poledne opět těšit hned na tři pořady – Libovky Pepy Libického, RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ a Vychytávky Ládi Hrušky. Pro diváky si připravily celou řadu novinek. RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ představí nové rubriky i tváře, Láďa Hruška se pak premiérově vydá i do útulků za čtyřnohými mazlíčky.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ si v letošní sezoně připravil pro diváky celou řadu nových stálých rubrik. Těšit se tak mohou na zahrádkářskou poradnu, kterou je provedou Ludmila Dušková a Jan Kopřiva, na inspirující tvoření s Šárkou Rooyou nebo veterinární poradnu s doktorkou Míšou Riedlovou. Rozmanitost témat přinese i Listárna, která kromě botanických dotazů zodpoví i ty stavební, veterinární nebo rostlinolékařské. Samozřejmě nebudou chybět ani oblíbené soutěže a pořadem bude i nadále provádět sympatický moderátor Oldřich Navrátil.

Vychytávky Ládi Hrušky přinesou nejen oblíbené Láďovy recepty, zlepšováky a návody, ale Láďa se nově vydá i do útulků napříč republikou a divákům představí mazlíčky, kteří hledají nový domov. Všichni kutilové mají letos opět šanci představit svoje výrobky přímo v pořadu, a navíc vyhrát v soutěži Kutil roku. Láďa jim k tomu ukáže, jak si jednoduše a účelně vybavit novou dílnu. Na začátku každého dílu nebude chybět Láďova pohotovost s praktickými a aktuálními radami a vychytanými nápady.

Libovky Pepy Libického se stejně jako při svém uvedení na podzim loňského roku budou v každém díle věnovat jednomu projektu. Divákům chtějí především ukázat, že drobné domácí opravy nebo výroba nábytku nejsou nic složitého. Kuchyň ve farmářském stylu proto doplní Pepa o digestoř ve stylovém obalu, synovi vyrobí postel pro malého námořníka a ukáže také, jak na industriální židli. Pokračovat bude i rubrika Minutový manžel, která všem dámám, paním, slečnám a chlapům z paneláku ukáže, jak na drobné domácí opravy.

Hobby pořady televize Prima se u diváků těší vysoké oblíbenosti. V průměru sledovalo v loňské sezoně v CS 15+ Libovky Pepy Libického 279 000 diváků, RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 382 000 diváků a Vychytávky Ládi Hrušky 381 000 diváků. Nejsledovanější epizodu Libovek Pepy Libického vidělo 6. října loňského roku na 366 000 diváků (CS 15+, share 18,21 %). RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ sledovalo loni nejvíce diváků 10. března, a to 530 000 (CS 15+, share 22, 88 %). Vychytávky Ládi Hrušky pak největší sledovanost za minulou sezonu zaznamenaly 24. března – 504 000 diváků (CS 15+, share 22,94 %).

Veškeré reportáže z hobby pořadů, včetně bonusových videí, mohou diváci zpětně zhlédnout na videoportálu PrimaDOMA.TV (www.primadoma.tv), kde najdou i další pořady z vlastní tvorby.

zdroj: ATO – Nielsen Admosphere, živě+TS0-3, ke dni 29. 1. 2020

Sdílejte článek

Přečtěte si také