Jak na to

19. října 2018 11:45

Víte, co je galvanoplastika? Ne? Dozvíte se to v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Hned zkraje pořadu v rubrice Rostlinolékařství zjistíme, které choroby sužují bobuloviny v naší zahradě a jak proti nim zasáhnout. Naučíme se zdobit nekovové předměty mědí pomocí techniky s názvem galvanoplastika. Nastal čas naplnit ptačí krmítka, a tak si necháme od odborníka poradit, kam je umístit, co do nich patří, a co nikoliv. Ještě než 31. října zaklepe svátek duchů na dveře, pověsíme na ně strašidelný halloweenský věnec. Budeme se věnovat také akvaponickému pěstování rostlin, které propojuje chov ryb a hydroponii. V pravidelné Listárně s Václavem Větvičkou zbude prostor pro zodpovězení vašich otázek. Na závěr poradíme s výběrem a využitím přírodních materiálů v zahradě.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí nově Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 21. října 2018 v 11.55 na Primě


Přečtěte si také