Jak na to

2. března 2018 11:55

Víte, co je nunofilcování? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po zimní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V prvním letošním díle pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ poradíme, jak na jaře vrátit požadovaný tvar přerostlému živému plotu a jak na jeho omlazení. Zdeněk Hlaváč z Botanické zahrady ČZU Praha představí kajeputy a prozradí, jak je můžete pěstovat i doma. Podívejte se na upoutávku:

Chytání na splávek je rybolovná technika, ve které Češi vynikají i na celosvětové úrovni. Venku zrovna mrzne, až praští, a my se zaměříme na efektivní a ekologické vytápění našich domovů.Nunofilcování je méně známá výtvarná technika, kterou představí výtvarnice Alena Isabella Grimmichová. Jak na sběr březové mízy a proč byste ji měli pít? I po zimní pauze se na vás v listárně těší Václav Větvička. A na závěr vysvětlíme, co je to žížalí čaj a k čemu je dobrý.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 4. března 2018 v 11.55 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také