Trendy

1. listopadu 2021 07:00

redakce Prima Zoom

Matka neuklízela od narození svojí dcery. Špínu a prach odstranila až po 14 letech

Udržet pořádek může být náročné, ale nejhorší je, když se na úklid úplně vykašleme. Přesně to udělala Angličanka, která jakoukoli údržbu svého domu vzdala. Důvodem byly deprese, jenže žena v domě žila se svou dcerou.

Dcera svůj pokoj uklízela, ale matka zbytek domu neudržovala. Do boje se tak vydaly odbornice na úklid Aggie MacKenzie a Kim Woodburn. Se svými kolegyněmi se shodly, že větší nepořádek snad ani neviděly. Hromady věcí v obývacím pokoji dokonce překrývaly krb!

Nábytek pokrýval letitý prach a koberec úplně změnil barvu, jak moc byl špinavý. Když se Aggie a Kim zeptaly, kdy se v obýváku naposled vysávalo, dostaly odpověď, že částečně prý před třemi měsíci. S hrůzou si obě ženy nandaly rukavice a pustily se do práce.

V kuchyni se taky dobu neuklízelo a na všem seděl povlak z mastnoty a prachu. Bylo potřeba majitelku domu naučit, jak se uklízí. Kvůli depresím na úklid úplně rezignovala a neměla základní návyky. Jak to dopadlo, můžete sledovat on-line. Další příšerně špinavé domy a jejich proměny uvidíte denně na Prima SHOW.

Další odstrašující ukázky nepořádku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také