Trendy

13. října 2018 06:00

maku-la@seznam.cz

5 triků, které vám pomohou zorganizovat malý byt! Znáte všechny tyto vychytávky?

Jsou místa v místnostech, které se nám nedaří správně a efektivně zorganizovat, ani kdybychom se na hlavu stavěli. Na mysli máme například drobné potraviny a čaje v kuchyni, ručníky v koupelně nebo třeba spodní prádlo ve skříni. 5 triků, které přinášíme, vám pomůže vyřešit tento palčivý problém jednou provždy.

1. ORGANIZÉR DO ŠUPLÍKU

Tatojednoduchá věcička je nejšikovnější pomocník pro náš neorganizovaný život. I když je mnoho lidí, kteří již takových organizérů vlastní mnoho, stále jsou mezi námi ti, kteří řeší dokonalé uspořádání spodního prádla. Tady je odpověď.

Pokud se vám nevejde do šuplíku, můžete si vyrobit vlastní například zkrabice

2. NĚKOLIKAPATROVÉ RAMÍNKO

Je ideální například na zavěšení kalhot. Zabere minimum místa a vše bude perfektně zorganizované. Budete překvapeni, kolik věcí se vám nyní vejde do skříně. Výhoda je ivětší přehled, takže se lehce vyhnetesyndromu nošení jen tří kusů oblečení stále dokola.

3. ORGANIZÉR PRO BOTY

Opravdu skvělá vychytávka pro vaše boty. Mnoho botníků je vysokých a prostor se nevyužije naplno. Díky tomuto organizéru se bot vedle sebe vejde mnohem víc. Navíc budete mít přehled, jaké všechny boty vlastníte a vjakém jsou stavu. Tuhle vychytávku určitě potřebujete.

4. KOŘENKY

Slyšeli jste již o organizéru na kořenky a ke všemu o takovém, který se dá libovolně nastavit? Vaše skříňka bude vtu ránu přehlednější. Lze ho využít i vkoupelně na hygienické potřeby.

5. KRABIČKA NA ČAJ

Máte rádi hned několik druhů čajů různých příchutí, ale krabičky od nich vám zaberou celou poličku? Pořiďte si organizér na čajové pytlíky. Krabičky můžete vyhodit a uvidíte, kolik místa najednou budete vpoličce mít.

Přečtěte si také:


Přečtěte si také