Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

5 triků, které vám pomohou zorganizovat malý byt! Znáte všechny tyto vychytávky?

Jsou místa v místnostech, které se nám nedaří správně a efektivně zorganizovat, ani kdybychom se na hlavu stavěli. Na mysli máme například drobné potraviny a čaje v kuchyni, ručníky v koupelně nebo třeba spodní prádlo ve skříni. 5 triků, které přinášíme, vám pomůže vyřešit tento palčivý problém jednou provždy.
Vydáno: 13.10.2018
Organizace věcí je důležitá pro náš život
Autor: Pinterest.com Organizace věcí je důležitá pro náš život
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1. ORGANIZÉR DO ŠUPLÍKU

Tato jednoduchá věcička je nejšikovnější pomocník pro náš neorganizovaný život. I když je mnoho lidí, kteří již takových organizérů vlastní mnoho, stále jsou mezi námi ti, kteří řeší dokonalé uspořádání spodního prádla. Tady je odpověď.

Pokud se vám nevejde do šuplíku, můžete si vyrobit vlastní například z krabice

Milovník každého šuplíku
Autor: Pinterest.com Milovník každého šuplíku

2. NĚKOLIKAPATROVÉ RAMÍNKO

Je ideální například na zavěšení kalhot. Zabere minimum místa a vše bude perfektně zorganizované. Budete překvapeni, kolik věcí se vám nyní vejde do skříně. Výhoda je i větší přehled, takže se lehce vyhnete syndromu nošení jen tří kusů oblečení stále dokola.

Jedno vychytané ramínko
Autor: Pinterest.com Jedno vychytané ramínko

3. ORGANIZÉR PRO BOTY

Opravdu skvělá vychytávka pro vaše boty. Mnoho botníků je vysokých a prostor se nevyužije naplno. Díky tomuto organizéru se bot vedle sebe vejde mnohem víc. Navíc budete mít přehled, jaké všechny boty vlastníte a v jakém jsou stavu. Tuhle vychytávku určitě potřebujete.

Skvělá vychytávka pro boty
Autor: Pinterest.com Skvělá vychytávka pro boty

4. KOŘENKY

Slyšeli jste již o organizéru na kořenky a ke všemu o takovém, který se dá libovolně nastavit? Vaše skříňka bude v tu ránu přehlednější. Lze ho využít i v koupelně na hygienické potřeby.

Polička na kořenky
Autor: Pinterest.com Polička na kořenky

5. KRABIČKA NA ČAJ

Máte rádi hned několik druhů čajů různých příchutí, ale krabičky od nich vám zaberou  celou poličku? Pořiďte si organizér na čajové pytlíky. Krabičky můžete vyhodit a uvidíte, kolik místa najednou budete v poličce mít.

Krabička na čaje
Autor: Pinterest.com Krabička na čaje

Přečtěte si také:

PŘED a PO

11 nápadů, jak proměnit starý IKEA nábytek

Triky a nápady

IKEA triky: Jak si zorganizovat život

Článek je zařazen v: organizéry , jak zorganizovat byt , malý byt , málo místa , skříň , kuchyň , koupelna , botník , byt
Reklama