Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

11 nápadů, jak proměnit starý IKEA nábytek

Pokud nevíte, co se starým kusem nábytku, který ještě nechcete vyhodit, vylepšete ho. Budete potřebovat barvu, lepidlo, hřebíky a fantazii.
Vydáno: 18.09.2018
PŘED a PO
Autor: domesticblonde.com PŘED a PO
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Váš starý šatník vám může přinést stejnou radost, jako kdybyste si koupili nový, pokud mu dáte druhou šanci a nový rozměr. Někdy stačí jen fantazie a pár hřebíků, aby mohly vzniknout úplně nové originální kousky, které se stanou dominantou vašeho pokoje.

Je přece skvělé vlastnit něco originálního, co má pro vás duši. Ušetříte finance, ale také ušetříte energii při vybírání nových kusů.

Velmi zajímavým nápadem je použít nabarvený žebřík jako stojan na oblečení. Jindy stačí ke skříni dokoupit barevné úchytky a v tu ránu vlastníte nový kus, který výborně zapadne do konceptu zbytku interiéru.

Pár takových jsme našli na internetu. Podívejte se do naší galerie a nechejte se inspirovat.

Jak využít balkon na podzim?

Co s balkónem po letní sezóně? Tipy, jak ho kreativně využít

Jak vylepšit interiér, aby působil draze

Luxus za málo peněz. Triky, jak bude váš domov působit dražším dojmem

Článek je zařazen v: proměna , starý nábytek , DIY , vylepšený nábytek , předapo , Galerie , nápady , rady , jak na to , nábytek , skříň , koupelna
Speciály:
Reklama