reklama

GALERIE: Mladí lidé propadli novému trendu v bydlení. Stále více jich žije ve svém autě

skrivaa
5. srpna 2017
Život na čtyřech kolech upřednostňují spíše mladí lidé, kteří touží cestovat. Už dávno tak neplatí, že v autě žijí jen chudáci, kteří si nemohou dovolit vlastní bydlení. Podívejte se, jak život v autě vypadá!
reklama

Je až překvapivé, jak roste počet lidí, kteří utíkají před uspěchanou civilizací a luxusem. Jediné, co jim stačí kživotu, je větší dodávka, kterou si sami nebo spolu se svým partnerem přestavějí na útulné hnízdečko.

Jako střecha nad hlavou je to naprosto dostačující, navíc to má obrovské kouzlo. Ptáte se jaké? Nevšednost. Každý den se totiž můžete probudit na úplně jiném místě, což vám život vdomě nikdy neumožní. Samozřejmě to není pro každého a přináší to ssebou i určitá „negativa“. Chce to totiž notnou dávku odvahy a taky musíte být tak trochu zálesák. Skaždodenní sprchou se můžete rozloučit, ale na druhou stranu – co vás obohatí víc, než cestování?

Tento trend zaregistrovaly také automobilky a spousty znich dělá zdodávek obytné vozy. Jedinou nevýhodou je, že jejich ceny bývají velmi vysoké. Vnásledující galerii si můžete prohlédnout vlastnoručně předělaná auta, ale také luxusnější kousky.

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama