Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Trendy

GALERIE: Mladí lidé propadli novému trendu v bydlení. Stále více jich žije ve svém autě

Život na čtyřech kolech upřednostňují spíše mladí lidé, kteří touží cestovat. Už dávno tak neplatí, že v autě žijí jen chudáci, kteří si nemohou dovolit vlastní bydlení. Podívejte se, jak život v autě vypadá!
Vydáno: 05.08.2017
Líbí se vám takové bydlení?
Líbí se vám takové bydlení? Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je až překvapivé, jak roste počet lidí, kteří utíkají před uspěchanou civilizací a luxusem. Jediné, co jim stačí k životu, je větší dodávka, kterou si sami nebo spolu se svým partnerem přestavějí na útulné hnízdečko.

Jako střecha nad hlavou je to naprosto dostačující, navíc to má obrovské kouzlo. Ptáte se jaké? Nevšednost. Každý den se totiž můžete probudit na úplně jiném místě, což vám život v domě nikdy neumožní. Samozřejmě to není pro každého a přináší to s sebou i určitá „negativa“. Chce to totiž notnou dávku odvahy a taky musíte být tak trochu zálesák. S každodenní sprchou se můžete rozloučit, ale na druhou stranu – co vás obohatí víc, než cestování?

Ještě je využijete

15 skvělých způsobů, jak doma využít tvárnice. Co třeba na noční stolek?

Tento trend zaregistrovaly také automobilky a spousty z nich dělá z dodávek obytné vozy. Jedinou nevýhodou je, že jejich ceny bývají velmi vysoké. V následující galerii si můžete prohlédnout vlastnoručně předělaná auta, ale také luxusnější kousky.  

Naschvály spolubydlících.

GALERIE: 18 fotek krutých naschválů od spolubydlících, které nechcete zažít

Nádhera. Přitom je to vcelku jednoduché

Návod: Jak si postavit dům z pytlů s hlínou. Stačí 9000 Kč

V přírodě si skvěle odpočinete. Stačí se posadit ven a jen se dívat a poslouchat šumění listí, nebo šplouchání nedalekého jezera

Malá chatka na klíč ukrývá byt o rozloze 3+kk

Článek je zařazen v: zábava , cestování , auta , kuriozity , dodávky , mladí lidé
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama