Trendy

6. listopadu 2019 14:00

Markéta Kašková

Opravdový domeček pro barbíny existuje. Vejdete se do něj i vy. Co všechno je tam růžové?

Cítit se jako opravdová panenka můžete díky Američance Giny, která vytvořila pro Airbnb pravý panenkovský dům. Plážové ubytování potěší snad všechny holky na světě, které si jako malé s barbínami vyhrály. Co všechno interiér nabízí?

Amerika je země nekonečných možností, ale také různých bizárů. Co se týká ubytování, není problém přespat na stromě, ve vzduchu, pod vodou nebo například v čokoládovém domě. Dnes se podíváme na ubytování, které vypadá jako zvětšený barbínovský dům, který se nachází na jedné znejslavnějších pláží na světě – vMalibu.

Ženy, pokud jste si jako malé hrávaly snejrůznějšími panenkami, měly jste pro ně perfektní auta a samozřejmě i jedinečný dům plný růžového vybavení, máme pro vás skvělý tip – ubytování vpravém panenkovském domě na jedné zneslavnějších pláží na světě.

Panenka Barbie letos vbřeznu oslavila 60. narozeniny, společnost Airbnb si pro ni přichystala překvapení a narozeninový dárek vpodobě obřího domu na pláži vMalibu, který si mohou návštěvníci pronajmout.

Podívejte se do galerie na tento snový holčičí dům.

Okouzlující oceánský dům v centru kalifornského plážového města zahrnuje i nádherný bazén a panenkovský šatník. Dále vněm najdete soukromé kino, sportovní hřiště, plně zásobenou kuchyň a obří šatník, ve kterém nechybí převleky vživotní velikosti. Můžete se stát kosmonautkou, šermířkou či hasičkou. Zkrátka, budete se cítit jako vaše oblíbená panenka zdětství.

Dům dále nabízí dvě ložnice, dvě koupelny, meditační místnost, pracovní dílnu nebo studovnu. Pokud se tedy chcete cítit jako pravá od Mattela, zavítejte do Malibu.

Podívejte se na vizuální prohlídku luxusního domu:

Další články:


Přečtěte si také