Hotel celý vyrobený z čokolády! Sem musí každý milovník sladkého

Ubytujte se v čokoládovém domě přímo v Paříži. Je to sen každého milovníka sladkostí.

Přijeli jste někdy do hotelu, hodili kufry do rohu a okamžitě si pomlsali na malé čokoládě ležící na polštáři? Vtomto netradičním hotelu můžete sníst i kus nábytku a budete mít stejný požitek, je totiž celý z této sladké pochoutky. Společnost Booking nabízí velmi neobvyklý nocleh vchalupě, která je celá zčokolády. Netradiční hotýlek se nachází přímo vPaříži.

Čokoládový ráj pro čtyři

Na výrobu bylo potřeba přibližně 1,5 tuny čokolády. Najdeme zde čokoládové stěny, střechu, ale i krb, knihovnu, a dokonce i rybník. K dispozici jsou isamotnéknihy z čokolády, hodiny na zdi a čokoládový lustr. Rozloha chatky je 18 metrů čtverečních a nachází se uvnitř muzea vSevres.

Jediné, co nám není jasné, jak se hosté sprchují a chodí na záchod. Předpokládáme, že sociální zařízení není přímo vtomto čokoládovém ráji.

Do chatky se vejdou až čtyři hosté. Lidé mohou využít i workshop mini čokoládových domů vedených samotným Jean-Lucem, který projekt hotelu vytvořil. Chatka přivítala první hosty teprve 11. září 2018. Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek.

Přečtěte si také:


Přečtěte si také