reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Hotel celý vyrobený z čokolády! Sem musí každý milovník sladkého

Dopřejte si čokoládový ráj
Autor: booking.com Dopřejte si čokoládový ráj
Ubytujte se v čokoládovém domě přímo v Paříži.

reklama

Přijeli jste někdy do hotelu, hodili kufry do rohu a okamžitě si pomlsali na malé čokoládě ležící na polštáři? V tomto netradičním hotelu můžete sníst i kus nábytku a budete mít stejný požitek, je totiž celý z této sladké pochoutky.

Poprvé společnost Booking.com nabízí velmi netradiční nocleh v chalupě, která je celá z čokolády. Netradiční hotýlek se nachází přímo v Paříži.

Domek musí nádherně vonět
Autor: booking.com Domek musí nádherně vonět

Na výrobu bylo potřeba přibližně 1,5 tuny čokolády. Najdeme zde čokoládové stěny, střechu, ale i krb, knihovnu, a dokonce i rybník. K dispozici jsou i samotné knihy z čokolády, hodiny na zdi a čokoládový lustr. Rozloha chatky je 18 metrů čtverečních a nachází se uvnitř muzea v Sevres. Jediné, co nám není jasné, jak se hosté sprchují a chodí na záchod. Předpokládáme, že sociální zařízení není přímo v tomto čokoládovém ráji.

Do chatky se vejdou až čtyři hosté. Lidé mohou využít i workshop mini čokoládových domů vedených samotným Jean-Lucem, který projekt hotelu vytvořil.

Chatka přivítala první hosty teprve 11. září 2018. Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek.

Přečtěte si také:

Taylor a její luxusní hnízdečko

Taylor Swift prodává svou luxusní vilu v Beverly Hills

Co máte doma vy?

10 věcí, které patří k českým domácnostem. Máte je doma taky?

Článek je zařazen v: čokoládový dům , Paříž , booking.com , muzeum , čokoláda , bydlení , hotel , penzion , z čokolády , chata , chatka , chalupy

reklama

Přečtěte si také