Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Chcete bydlet jako Iron Man z Avengers? Nyní si můžete pronajmout jeho dům na Airbnb

Plánujete letní dovolenou, ale pořád se nemůžete rozhodnout, kam to bude? Co takhle stát se na pár dní součástí Avengers? Nyní máte možnost bydlet v domově Tonyho Stárka z Endgame, který ve skutečnosti funguje jako Airbnb. Musíte však zaletět do Atlanty, přespat v domě minimálně 3 noci a našetřit si na to 55 000 korun.
Vydáno: 22.06.2019
Dům z Avengers je ve skutečnosti Airbnb.
Autor: airbnb/Marvel Dům z Avengers je ve skutečnosti Airbnb.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Potřebujete si odpočinout od každodenních starostí a chaosu? Pokud vás láká představa oddechnout si, ale přitom zažít něco ojedinělého a možná trochu superhrdinského, vyrazte na první pohled k nenápadnému jezeru u Atlanty. Budete mít pocit, že jste součástí S.H.I.E.L.D.U, ale zrovna tak trochu na dovolené.

Thor si to u jezera užíval.
Autor: Instagram.com/markruffalo Thor si to u jezera užíval.

Bydlete u Iron Mana

V americkém státě Georgia bychom našli malé mestečko Fairburn. Doposud se jednalo o prosté místo, kam moc turistů z velkých dálek nezavítalo. Tato skutečnost se začíná celkem rychle měnit díky marvelovského počinu Avengers: Endgame. Režisér si vybral nenápadné Airbnb u jezera, které ztvárnilo domov Tonyho Starka – Iron Mana.

Podívejte se do galerie, jak ubytování vypadá.

Zajímavé je, že majitel původně inzeroval svůj příbytek k pronájmu bez jakéhokoliv odkazu slavného snímku. Až po několika telefonátech zvědavých fanoušků upravil popis a zvedl cenu z původních 300 dolarů na 800 dolarů za noc. Aktuálně se chatka nabízí v přepočtu za 18 232 Kč za noc a minimálně v ní musíte strávit 3 dny.

Za tolik peněz si můžete vytvořit skvělou fotky jako z filmů, jen různé vychytávky a samotného Iron Mana tady nenajdete. Vybavení Starkova domu a jeho vynálezy byly pouze rekvizitami, které si pak filmové studio zase odneslo do svých ateliérů.

Kuchyň, kde určitě Iron Man vařil.
Autor: Airbnb.com Kuchyň, kde určitě Iron Man vařil.

Závěrečná scéna plná hrdinů

Poslední záběry z Endgame jsou plné superhrdinů, kteří na břehu jezera, kde stojí tato chatka k pronajmutí, oslavili život Tonyho Starka. Fanoušky tak může hřát i fakt, že stojí na stejné půdě, jako před nimi Hulk, Doctor Strange, Spider-Man, Thor nebo například Kapitán Amerika.

Nenápadná, ale velmi slavná chatka z Avengers.
Autor: Airbnb.com Nenápadná, ale velmi slavná chatka z Avengers.

Tři dny jako superhrdina

Pokud jste tedy někdy přemýšleli, kde se tato závěrečná scéna natáčela, je to 20 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Hartsfield-Jackson v Atlantě. Chatka je umístěna uprostřed farmy Bouckaert a kapacitu má pro 6 osob, kteří mají k dispozici tři ložnice a tři koupelny.

Další články:

Iron Man a jeho dětská verze

Jak by vypadali Avengers jako malé děti? Jejich fotky s omlazovacím filtrem nemají chybu

Marvel's Avengers

5 věcí, které potřebujete vědět o nových herních Avengers

Článek je zařazen v: Iron Man , Avengers , Endgame , chatka Airbnb , Airbnb , dovolená , trendy , Tony Stark , žít jako avenger , bydlení , chata , dřevo , jezero , kde bydlí avengers? , shield , na pár dní součástí Avengers
Reklama