reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Chcete bydlet jako Iron Man z Avengers? Nyní si můžete pronajmout jeho dům na Airbnb

, Vydáno: 22.06.2019
Dům z Avengers je ve skutečnosti Airbnb.
Autor: airbnb/Marvel Dům z Avengers je ve skutečnosti Airbnb.
Plánujete letní dovolenou, ale pořád se nemůžete rozhodnout, kam to bude? Co takhle stát se na pár dní součástí Avengers? Nyní máte možnost bydlet v domově Tonyho Stárka z Endgame, který ve skutečnosti funguje jako Airbnb. Musíte však zaletět do Atlanty, přespat v domě minimálně 3 noci a našetřit si na to 55 000 korun.

reklama

Potřebujete si odpočinout od každodenních starostí a chaosu? Pokud vás láká představa oddechnout si, ale přitom zažít něco ojedinělého a možná trochu superhrdinského, vyrazte na první pohled k nenápadnému jezeru u Atlanty. Budete mít pocit, že jste součástí S.H.I.E.L.D.U, ale zrovna tak trochu na dovolené.

Thor si to u jezera užíval.
Autor: Instagram.com/markruffalo Thor si to u jezera užíval.

Bydlete u Iron Mana

V americkém státě Georgia bychom našli malé mestečko Fairburn. Doposud se jednalo o prosté místo, kam moc turistů z velkých dálek nezavítalo. Tato skutečnost se začíná celkem rychle měnit díky marvelovského počinu Avengers: Endgame. Režisér si vybral nenápadné Airbnb u jezera, které ztvárnilo domov Tonyho Starka – Iron Mana.

Podívejte se do galerie, jak ubytování vypadá.

Zajímavé je, že majitel původně inzeroval svůj příbytek k pronájmu bez jakéhokoliv odkazu slavného snímku. Až po několika telefonátech zvědavých fanoušků upravil popis a zvedl cenu z původních 300 dolarů na 800 dolarů za noc. Aktuálně se chatka nabízí v přepočtu za 18 232 Kč za noc a minimálně v ní musíte strávit 3 dny.

Za tolik peněz si můžete vytvořit skvělou fotky jako z filmů, jen různé vychytávky a samotného Iron Mana tady nenajdete. Vybavení Starkova domu a jeho vynálezy byly pouze rekvizitami, které si pak filmové studio zase odneslo do svých ateliérů.

Kuchyň, kde určitě Iron Man vařil.
Autor: Airbnb.com Kuchyň, kde určitě Iron Man vařil.

Závěrečná scéna plná hrdinů

Poslední záběry z Endgame jsou plné superhrdinů, kteří na břehu jezera, kde stojí tato chatka k pronajmutí, oslavili život Tonyho Starka. Fanoušky tak může hřát i fakt, že stojí na stejné půdě, jako před nimi Hulk, Doctor Strange, Spider-Man, Thor nebo například Kapitán Amerika.

Nenápadná, ale velmi slavná chatka z Avengers.
Autor: Airbnb.com Nenápadná, ale velmi slavná chatka z Avengers.

Tři dny jako superhrdina

Pokud jste tedy někdy přemýšleli, kde se tato závěrečná scéna natáčela, je to 20 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Hartsfield-Jackson v Atlantě. Chatka je umístěna uprostřed farmy Bouckaert a kapacitu má pro 6 osob, kteří mají k dispozici tři ložnice a tři koupelny.

Další články:

Iron Man a jeho dětská verze

Jak by vypadali Avengers jako malé děti? Jejich fotky s omlazovacím filtrem nemají chybu

Marvel's Avengers

5 věcí, které potřebujete vědět o nových herních Avengers

reklama

Článek je zařazen v: Iron Man , Avengers , Endgame , chatka Airbnb , Airbnb , dovolená , trendy , Tony Stark , žít jako avenger , bydlení , chata , dřevo , jezero , kde bydlí avengers? , shield , na pár dní součástí Avengers

reklama

Přečtěte si také