Trendy

22. června 2019 08:00

Markéta Kašková

Chcete bydlet jako Iron Man z Avengers? Nyní si můžete pronajmout jeho dům na Airbnb

Plánujete letní dovolenou, ale pořád se nemůžete rozhodnout, kam to bude? Co takhle stát se na pár dní součástí Avengers? Nyní máte možnost bydlet v domově Tonyho Stárka z Endgame, který ve skutečnosti funguje jako Airbnb. Musíte však zaletět do Atlanty, přespat v domě minimálně 3 noci a našetřit si na to 55 000 korun.

Potřebujete si odpočinout od každodenních starostí a chaosu? Pokud vás láká představaoddechnout si, ale přitom zažít něco ojedinělého a možná trochu superhrdinského, vyrazte na první pohled knenápadnému jezeru u Atlanty. Budete mít pocit, že jste součástí S.H.I.E.L.D.U, ale zrovna taktrochu na dovolené.

Bydlete u Iron Mana

Vamerickém státě Georgia bychom našli malé mestečko Fairburn. Doposud se jednalo o prosté místo, kam moc turistů zvelkých dálek nezavítalo. Tato skutečnost se začíná celkem rychle měnit díky marvelovského počinu Avengers: Endgame. Režisér si vybral nenápadné Airbnb u jezera, které ztvárnilo domov Tonyho Starka – Iron Mana.

Podívejte se do galerie, jak ubytování vypadá.

Zajímavé je, že majitel původně inzeroval svůj příbytek kpronájmu bez jakéhokoliv odkazu slavného snímku. Až po několika telefonátech zvědavých fanouškůupravil popis a zvedl cenu způvodních 300 dolarů na 800 dolarů za noc. Aktuálně se chatka nabízí vpřepočtu za 18 232 Kč za noc a minimálně v ní musíte strávit 3 dny.

Za tolik peněz si můžete vytvořit skvěloufotky jako zfilmů, jen různé vychytávky a samotnéhoIron Manatady nenajdete. Vybavení Starkova domu a jeho vynálezy byly pouze rekvizitami, které si pak filmové studio zase odneslo do svých ateliérů.

Závěrečná scéna plná hrdinů

Poslední záběry zEndgame jsouplnésuperhrdinů, kteří na břehu jezera, kde stojí tato chatka kpronajmutí, oslavili život Tonyho Starka. Fanoušky tak může hřát i fakt, že stojí na stejné půdě, jako před nimiHulk, Doctor Strange, Spider-Man, Thor nebo například Kapitán Amerika.

Tři dny jako superhrdina

Pokud jste tedy někdy přemýšleli, kde se tato závěrečná scéna natáčela, je to 20 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Hartsfield-Jackson v Atlantě. Chatka je umístěna uprostřed farmy Bouckaert a kapacitu má pro 6 osob, kteří mají kdispozici tři ložnice a tři koupelny.

Další články:


Přečtěte si také