Trendy

31. května 2021 12:50

redakce Prima Zoom

Deset bazénů s příslušenstvím ve finále Prima Trefy! Zapojte se do soutěže

Připravte se na léto! Ve hře Prima Trefa soutěžíme o deset bazénů s kompletním příslušenstvím. Zapojte se do hry a vyhrajte v on-line finále, které se koná 7. červa v 18:45, bazén Tampa.

Do 10 minut od vybalení bazénu se koupete

Bazén Tampa se řadí mezi nejprodávanější a nejoblíbenější bazény v České republice. Koupání ve vlastním bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Tampa je nízká cena, snadná údržba i rychlé zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit, nafouknout horní límec a začít napouštět vodu. Stoupající voda sama bazén postaví. Od vybalení bazénu můžete do 10 minut napouštět vodu.

Bavte se a vyhrávejte každý den

Stačí si aplikaci stáhnout vobchodech App Store nebo Google Play a sledovat vysílání televize Prima. V momentě, kdy ve vysílání uvidíte zlatý žeton, začněte soutěžit v mobilu. Správnými odpověďmi na kvízové otázky vyhráváte zlaté žetony. Cílem je získat nejvyšší možný počet žetonů, které vám pak umožní zúčastnit se „on-line finále“ pořadu.

Návod, jak se soutěže zúčastnit, najdete i ve speciáním videu.

Další novinky a tipy, kdy přibližně se v televizním vysílání objeví Zlaté i speciální žetony, najdete na webu primatrefa.cz


Přečtěte si také