návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Venčete svého psa doma. Tahle vychytávka vám to umožní

Vydáno: 30.01.2019
Záchod pro pejsky
Autor: v2com-newswire.com/Mélanie Bussière/istock.com Záchod pro pejsky
Psí koupelna vznikla v rukou kanadského návrháře Alaina Courchesne. Jedná se o geniální řešení pro noční courání některých psů a malých štěňat?

reklama

Kanadský návrhář Alain rozjel na internetové platformě Kickstarter, která pomáhá najít finance pro inovační projekty, svůj nový vynález. Jedná se o psí koupelnu, která by měla být pro příjemným místem, kde mohou pejskové v klidu vykonat svojí potřebu. Od roku 2018, kdy v Las Vegas představil tento chystaný projekt, získal celosvětovou pozornost veřejnosti.

Psi nemusí čekat, až se vám bude chtít ven.
Autor: v2com-newswire.com/Mélanie Bussière Psi nemusí čekat, až se vám bude chtít ven.

Doggy Bathroom

Alain, s pomocí svého tříletého chrta, který má dokonce i svůj instagram, vymyslel a vytvořil inovativní řešení pro psy, kteří zvedají nohu. Ačkoliv DoggyBathroom byla vytvořena pro psy, fenky se na místo také snadno naučí. Vše je vyrobeno z 100% antibakteriálního plastu.

Návrhář tvrdí, že DoggyBathroom vytváří nezávislost mezi majiteli a jejich domácími mazlíčky.

Vše je promyšleno do detailu.
Autor: v2com-newswire.com/Mélanie Bussière Vše je promyšleno do detailu.

Řešení pro nemocné a staré psy

DoggyBathroom je elegantní obdélníkový plastový kryt, který drží podložky vodorovně a svisle tak, aby malý pes mohl zcela natáhnout při potřebě nožičku. Tento výrobek je určen především pro vnitřní použití, ale může být umístěn i venku. Vynález může být použit i jako záchrana pro noční potřebu. Je ideálním řešením pro plemena, která špatně snáší zimu, pro nemocné a staré psy nebo pro cestování a hotely. Uzavřené prostředí je pohodlné a umožňuje psům cítit se v bezpečí, zatímco potřebují vykonat potřebu.

 

Takovou boudu ocení pes, páníček i sousedé...

V téhle boudě se váš pes vyspí do růžova. Nevyruší ho bouřka ani ohňostroj. Jak to funguje?

Se psi se bydlí lépe než s lidmi

10 důvodů, proč je lepší bydlet se psem než s člověkem

reklama

Článek je zařazen v: Mélanie Bussière , DoggyBathroom , psí koupelna , Alain Courchesne , Instagram , chrt , pes , psí venčení , psí čůrání , jak na psa , štěně , záchod pro štěně

reklama

Přečtěte si také