Trendy

30. ledna 2019 15:43

maku-la@seznam.cz

Venčete svého psa doma. Tahle vychytávka vám to umožní

Psí koupelna vznikla v rukou kanadského návrháře Alaina Courchesne. Jedná se o geniální řešení pro noční courání některých psů a malých štěňat?

Kanadský návrhář Alainrozjel na internetové platformě Kickstarter, která pomáhá najít finance pro inovační projekty, svůj nový vynález. Jedná se o psí koupelnu, která by měla být propříjemným místem, kde mohou pejskové vklidu vykonat svojí potřebu. Od roku 2018, kdy vLas Vegas představil tento chystaný projekt, získal celosvětovou pozornost veřejnosti.

Doggy Bathroom

Alain, spomocí svého tříletého chrta, který má dokonce i svůj instagram, vymyslel a vytvořil inovativní řešení pro psy, kteří zvedají nohu. Ačkoliv DoggyBathroom byla vytvořena pro psy, fenky se na místo také snadno naučí. Vše je vyrobeno z 100% antibakteriálního plastu.

Návrhář tvrdí, že DoggyBathroom vytváří nezávislost mezi majiteli a jejich domácími mazlíčky.

Řešení pro nemocné a starépsy

DoggyBathroom je elegantní obdélníkový plastový kryt, který drží podložky vodorovně a svisle tak, aby malý pes mohl zcela natáhnout při potřebě nožičku. Tento výrobek je určen především pro vnitřní použití, ale může být umístěn i venku. Vynález může být použit i jako záchrana pro noční potřebu. Je ideálním řešením pro plemena, která špatně snáší zimu, pro nemocné a staré psy nebo pro cestování a hotely. Uzavřené prostředí je pohodlné a umožňuje psům cítit se v bezpečí, zatímco potřebují vykonat potřebu.


Přečtěte si také