Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Venčete svého psa doma. Tahle vychytávka vám to umožní

Psí koupelna vznikla v rukou kanadského návrháře Alaina Courchesne. Jedná se o geniální řešení pro noční courání psích plemen a malých štěňat?
Vydáno: 30.01.2019
Záchod pro pejsky
Záchod pro pejsky Autor: v2com-newswire.com/Mélanie Bussière/istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kanadský návrhář Alain před nedávnem rozjel na internetové platformě Kickstarter, která pomáhá najít finance pro inovační projekty, svůj nový vynález. Jedná se o psí koupelnu, která by měla být pro příjemným místem, kde mohou pejskové v klidu vykonat svojí potřebu. Od roku 2018, kdy v Las Vegas představil tento chystaný projekt, získal celosvětovou pozornost veřejnosti.

Psi nemusí čekat, až se vám bude chtít ven.
Psi nemusí čekat, až se vám bude chtít ven.
v2com-newswire.com/Mélanie Bussière

Doggy Bathroom

Alain, s pomocí svého tříletého chrta, který má dokonce i svůj instagram, vymyslel a vytvořil inovativní řešení pro psy, kteří zvedají nohu. Ačkoliv DoggyBathroom byla vytvořena pro psy, fenky se na místo také snadno naučí. Vše je vyrobeno z 100% antibakteriálního plastu.

Návrhář tvrdí, že DoggyBathroom vytváří nezávislost mezi majiteli a jejich domácími mazlíčky.

Vše je promyšleno do detailu.
Vše je promyšleno do detailu.
v2com-newswire.com/Mélanie Bussière

Řešení pro nemocné a staré psy

DoggyBathroom je elegantní obdélníkový plastový kryt, který drží podložky vodorovně a svisle tak, aby malý pes mohl zcela natáhnout při potřebě nožičku. Tento výrobek je určen především pro vnitřní použití, ale může být umístěn i venku. Vynález může být použit i jako záchrana pro noční potřebu. Je ideálním řešením pro plemena, která špatně snáší zimu, pro nemocné a staré psy nebo pro cestování a hotely. Uzavřené prostředí je pohodlné a umožňuje psům cítit se v bezpečí, zatímco potřebují vykonat potřebu.

 

Takovou boudu ocení pes, páníček i sousedé...

V téhle boudě se váš pes vyspí do růžova. Nevyruší ho bouřka ani ohňostroj. Jak to funguje?

Se psi se bydlí lépe než s lidmi

10 důvodů, proč je lepší bydlet se psem než s člověkem

Článek je zařazen v: Mélanie Bussière , DoggyBathroom , psí koupelna , Alain Courchesne , Instagram , chrt , pes , psí venčení , psí čůrání , jak na psa , štěně , záchod pro štěně
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama