návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nová aplikace vám pomůže udržet rostliny naživu. Pokud budou mít žízeň, ozvou se

Vydáno: 09.10.2018
DRYP je nová aplikace, která nám usnadní život
Autor: Kickstarter.com/DRYP DRYP je nová aplikace, která nám usnadní život
Hektická doba nám dává pořádně zabrat. Nemáme čas myslet sami na sebe, natož na ostatní nebo třeba na naše rostliny, které je potřeba čas od času zalít. Problém šílené doby bude co nejdříve vyřešen, alespoň zeleným kráskám se uleví. Vzniká totiž aplikace, která nám zalévání bude připomínat.

reklama

Ne každý má tolik zahradnických zkušeností, aby odhadl, kolik vody rostlina v danou chvíli potřebuje. Proto se často stává, že nám přelitá nebo naopak suchá květina zajde. Rostliny jsou zkrátka oříšek, který potřebuje správnou péči.

Tyhle pokojovky vám přežijí!

7 květin držáků: Pokojovky pro začátečníky či zapomnětlivé. Tyhle přežijí i vaši drsnou péči

Nač utrácet, když si hnojivo vyprodukujeme doma sami

Návod: Jak zužitkovat domácí odpad a vyrobit si přírodní hnojivo. Třeba pro pokojovky

Za celým konceptem stojí Ben Kling, který aplikaci vymyslel. Vzhledem k tomu, že společnost DRYP stále vybírá peníze na Kickstarteru (jedná se o internetovou platformu pro financování projektů, která podporuje kreativní projekty z oblasti filmu, her, hudby, umění či technologické inovace) ve snaze dosáhnout svého cíle 35 000 dolarů, nelze tedy aplikaci zatím stáhnout. Pokud se mladé firmě povede sehnat potřebné peníze na dokončení vývoje, budeme se moci radovat z malého a velmi chytrého pomocníka

Aplikace ví mnohem více než my
Autor: Kickstarter.com/DRYP Aplikace ví mnohem více než my

DRYP bude umět tři základní věci:

1. Řekne vám, že má rostlina žízeň

Přidání rostliny do seznamu vám aplikace bude zasílat upozornění, že má vaše kytička žízeň. Poté, co rostlinu zalijete, můžete vypnout upozornění, které se automaticky zapne, až bude čas znovu zalévat. DRYP má v seznamu spoustu druhů květin a ví o nich naprosto vše, proto si můžete být jisti, že dávkování vody bude zcela správné.

2. Rostlinný lékař

Pokud vaše rostliny změní barvu, aplikace diagnostikuje problém. Ať už se jedná o přílišné slunce, stín nebo úplné a naprosté zanedbávání, aplikace vám poradí, co změnit.

Zalévání nám bude připomínat DRYP
Autor: istock.com Zalévání nám bude připomínat DRYP

3. Aplikace nás učí

DRYP je napěchovaný znalostmi o rostlinách, typech půdy, vodě, osvětlení a dalších věcech, které souvisejí se zahradničením. Máte-li nějaké dotazy, aplikace pravděpodobně bude mít na vše odpověď.

Doufejme, že se Benovi a jeho kolegům povede vybrat dostatečná finanční částka, abychom si naplno mohli užívat slibovanou aplikaci.

 

 

Přečtěte si také:

Tyto rostliny si pořiďte do koupelny.

Sprchové rostliny: Milují vlhkost a udrží koupelnu čistou

Zelené rostliny nejvíce vyniknou ve světlém a minimalistickém interiéru.

Džungle ve městě. Bydlete ve stylu tropického pralesa

reklama

Článek je zařazen v: DRYP , Ben Kling , mobilní aplikace , zalévání květin , rostliny , kytky , zahrada , pokojové květiny , pokojové rostliny , kickstarter

reklama

Přečtěte si také