Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Ranč Neverland Michaela Jacksona dnes: Stojí jen 30 % své původní ceny

Téma Michael Jackson, Neverland a jeho posedlost dětmi se bouřlivě oživilo po odvysílání nově vzniklého dokumentu HBO Leaving Neverland, kde Wade Robson a James Safechuck podrobně popisují své dětství za zdmi záhadného Jacksonova ranče. Jak Neverland vypadá nyní a jaká je jeho cena? Nižší, než byste čekali.
Vydáno: 11.03.2019
Michael Jackson a Neverland
Autor: profimedia.cz Michael Jackson a Neverland
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jackson pojmenoval svůj ranč Neverland po fantastickém ostrově v příběhu Petra Pana. Chlapec, který nikdy nevyroste, byl jeho životním vzorem.

Neverland chátrá.
Autor: profimedia.cz Neverland chátrá.

22 budov pro hosty a děti

Hlavní budova disponuje 6 pokoji. Uvnitř najdeme i kino, několik ložnic a koupelen. V dokumentu Leaving Neverland muži popisují, kde mělo docházet k sexuálnímu obtěžování. Celý objekt pak zahrnuje 22 budov. Najdeme zde i ZOO, zábavné atrakce nebo vláček.

 

Ničivé sucho a temná minulost zájemce odrazuje

Více než deset čtverečních kilometrů, na kterých se kdysi pohádkový ranč rozkládá, nikdo nechce. Realitní kancelář pozemek odkoupila před deseti lety a od té doby se snaží ranč prodat. Velkým problémem je především velké sucho v celé oblasti, kde se pozemek nachází. Dále hrozí časté sesuvy půdy a požáry.

Michalel Jackson se obklopoval celý život dětmi.
Autor: profimedia.cz Michalel Jackson se obklopoval celý život dětmi.

Cena klesla o 60 %

Jackson pozemek koupil v roce 1987 za 19,5 milionu dolarů. V roce 2015 měl ranč hodnotu 100 milionů dolarů (asi 2,2 miliardy korun). O dva roky později byla jeho cena 67 milionů dolarů a nyní chce realitní kancelář „pouze“ 31 milionů dolarů (necelých 710 miliónů korun).

Podívejte se, jak Neverland vypadá dnes.

Jack Dorsey 5

Zakladatel Twitteru koupil své přítelkyni tuhle luxusní vilu

Bydleli byste tu?

Bydlete jako mafiáni. Al Caponův dům v Miami je na prodej za neskutečnou cenu

Článek je zařazen v: Neverland , Leaving Neverland , HBO , ranč , Michael Jackson , Jackson , aféra , zneužívání , prodej , nemovitost , hvězdy , star , slavní , bydlení , bohatí
Speciály:
Reklama