Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Zakladatel Twitteru koupil své přítelkyni tuhle luxusní vilu

Člověk jménem Jack Dorsey, který založil Twitter, koupil své přítelkyni dům místo květin. Nahlédněte do velkého luxusu, který si dopřává modelka Raven Lyn Corneil.
Vydáno: 08.01.2019
Jack Dorsey 5
Autor: profimedia.cz Jack Dorsey 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když se řekne Facebook, Twitter nebo například Google, hned nám musí být jasné, že páni zakladatelé těchto již gigantických společností zrovna bídu s nouzí nedřou. Jsou tak bohatí, že ani nevědí, co by s penězi dělali.

Jack a jeho krásná přítelkyně
Autor: profimedia.cz Jack a jeho krásná přítelkyně

To je příklad i pána, který se jmenuje Jack Dorsey. Jedná se o zakladatele a šéfa Twitteru. Jack se netají tím, že vstává každý den v 5 ráno a chodí z práce pozdě večer. Takové pracovní nasazení mu vydělalo obrovský balík peněz.

Tady by si odpočinul každý.
Autor: profimedia.cz Tady by si odpočinul každý.

Mohl si dovolit pořídit své přítelkyni modelce Raven Lyn Corneil dům za 4 225 000 dolarů. To je v přepočtu skoro 95 milionů korun. Modelka má k dispozici například 4 ložnice a 4 koupelny v obytné ploše 3730 čtverečních metrů.

Nahlédněte k Raven domů a nechejte se okouzlit americkým luxusem.

Slavní přišli o své domovy

Domy hollywoodských hvězd lehly popelem. Toto jsou záběry, ze kterých vás bude mrazit

Jedinou výraznou barvou v interiéru je tmavě modrá

Renovace zvýší cenu domu o 100 %. Tahle žena to dokázala. Jak se jí to povedlo?

Článek je zařazen v: Twitter , luxus , celebrity , stars , víla , Jack Dorsey , Raven Lyn Corneil , modelka , LA , slavní
Reklama