Tyto tajemné minidomky jsou skryté v lesích. Ani ti, kdo v nich bydlí, nevědí, kde jsou…

Projekt, který vznikl v Belgii, nabízí několik minidomků v přírodě, které si můžete zamluvit a strávit v nich třeba víkend. Potíž je v tom, že dokud si je nerezervujete, nevíte, kde jsou. Tahle hra na schovávanou má úspěch a firma plánuje expanzi i do dalších evropských států.

Jedná se o vysoce ekologické domy, které jsou rozmístěné na různých místech v Belgii mimo civilizaci. Projekt se jmenuje Slow Cabins a jeho jméno tak odkazuje nejen na jeho ekologický základ a ohled k přírodě, ale také na to, jak si máte užít dovolenou. V klidu a bez stresu.

Společnost nabízí pronájem pro páry, rodiny a pro lidi, kteří chtějí vyjet do přírody, aby se soustředili na práci a byli mimo město. I když si minidům zamluvíte, pořád nevíte, kde přesně leží. To se dozvíte dva týdny před odjezdem.

Podívejte se, jak jsme stavěli minidům pro důchodkyni, která žije v chatové osadě. Detaily vám vysvětlí architekt pořadu Jak se staví sen Marek Povolný:

Dostanete se tak na místo, kam jste vůbec jet neplánovali, ale firma tvrdí, že dokáže zaručit krásné prostředí v přírodě bez přítomnosti dalších lidí, ale i tak blízko civilizaci.

Architektura domků je čistě minimalistická a účelná. Interiéry jsou světlé a s použitím přírodních materiálů. Okna jsou dostatečně velká, abyste si užili přímo z postele výhled do přírody. Některé domky mají i krbová kamna.

Podívejte se do galerie, jak to v domcích vypadá:

Další články:

Sdílejte článek

Přečtěte si také