Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Konec léta? Pořiďte si převratný LotusGrill a užijte si barbecue uprostřed obýváku i na podzim

Pořádná grilovačka je bezesporu jedním z největších potěšení letních měsíců. Co ale dělat, když venku zavelí podzim k ústupu? Jednoduchá pomoc. Pořiďte si LotusGrill a přesuňte barbecue párty do obýváku!
Vydáno: 17.09.2017
Domácí gril si zamilujete.

Německo sice není zrovna grilovací Mekka, ale na funkční vynálezy jsou západní sousedé machři. Před pár lety se v Německu objevil na trhu gril, který je téměř malým zázrakem. V každém případě znamená revoluci v grilování. Jeho unikátní vlastnosti vám umožní nestresovat se s počasím nebo prostorem a rozbalit barbecue na balkoně, v obýváku nebo kuchyni. LotusGrill spojuje tradiční grilování na dřevěném uhlí a nejnovější technologie, díky kterým si můžete své oblíbené grilované speciality připravit prostě kdekoliv a kdykoliv.

Šťavnatý steak si můžete udělat přímo doma v obýváku.
Šťavnatý steak si můžete udělat přímo doma v obýváku.
istock.com

Jak to funguje?

Zásadní slovo je “bezkouřový”. Tím je vysvětleno, jak je možné grilovat uvnitř interiéru a neudusit se. A jak to funguje? LotusGrill má v sobě zabudovaný ventilátor, poháněný obyčejnými tužkovými bateriemi, který vhání vzduch do zásobníku dřevěného uhlí. Díky tomuto řešení je uhlí nahřáto již během 2–3 minut a grilovací teplotu můžete pomocí otočného ovladače intenzity přívodu vzduchu po celou dobu grilování plynule ovládat. Díky této technologii a použitím 100% přírodního bukového uhlí je LotusGrill zcela bezkouřový. Vnější plášť grilu se nikdy nezahřívá, což zaručuje plnou mobilitu a bezpečnost během grilování. Díky bezpečnostním svorkám nedochází k úniku žhavých uhlíků a bát se nemusíte ani při převržení grilu. Díky své malé váze a praktické tašce pro přenos, která je standardní součástí balení, je navíc úžasně mobilní. Utáhne grilovačku pro pět hladových krků a to po dobu až 90 minut na jeden “pohon” z dřevěného uhlí.

Občas zhřešte a dopřejte si pořádný burger.
Občas zhřešte a dopřejte si pořádný burger.
istock.com

Bát se nemusíte ani nepříjemného drhnutí roštu. Výrobci mysleli zkrátka na vše a jak rošt, tak vnitřní odkapávací mísa jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, o kterou se snadno postará vaše myčka na nádobí

Lahodný i pro oko

Nebyli by to Němci, kdyby se na bezkouřový grill nedalo i pěkně dívat. S jeho designem si natolik pohráli, že získal prestižní ceny jako RedDot Design Award 2013 nebo DesignPlus 2013. LotusGrill si můžete pořídit nejen v klasické černé barvě, ale i v dalších pěti barevných variacích od limetkově zelené přes červenou, fialovou po žlutou nebo oranžovou. Zkrátka, aby se vám pěkně hodil k interiéru, až se budete ládovat steakem a dívat se, jak venku řádí podzimní plískanice.

Na grilovaném masu si můžete pochutnat i v zimě.
Na grilovaném masu si můžete pochutnat i v zimě.
istock.com

(ku)

Další články:

Jak vybrat gril?

Velký přehled grilů: Plyn, dřevo, elektřina, voda? Vyberte si ten nejlepší!

Nedejte podzimní rýmě šanci!

TIP: Zasaďte si do květináče rýmovník, na podzim vás zachrání od nachlazení

Úžasná dekorace.

INSPIRACE: Nádherné podzimní dekorace pro váš domov. Vytvořte si je za pár minut

Reklama
Článek je zařazen v: maso, bydlení, zahrada, gril, hamburger, streak, domácí gril, lotusgrill
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama