Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Konec léta? Pořiďte si převratný LotusGrill a užijte si barbecue uprostřed obýváku i na podzim

Pořádná grilovačka je bezesporu jedním z největších potěšení letních měsíců. Co ale dělat, když venku zavelí podzim k ústupu? Jednoduchá pomoc. Pořiďte si LotusGrill a přesuňte barbecue párty do obýváku!
Vydáno: 17.09.2017
Domácí gril si zamilujete.
Autor: istock.com Domácí gril si zamilujete.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Německo sice není zrovna grilovací Mekka, ale na funkční vynálezy jsou západní sousedé machři. Před pár lety se v Německu objevil na trhu gril, který je téměř malým zázrakem. V každém případě znamená revoluci v grilování. Jeho unikátní vlastnosti vám umožní nestresovat se s počasím nebo prostorem a rozbalit barbecue na balkoně, v obýváku nebo kuchyni. LotusGrill spojuje tradiční grilování na dřevěném uhlí a nejnovější technologie, díky kterým si můžete své oblíbené grilované speciality připravit prostě kdekoliv a kdykoliv.

Šťavnatý steak si můžete udělat přímo doma v obýváku.
Autor: istock.com Šťavnatý steak si můžete udělat přímo doma v obýváku.

Jak to funguje?

Zásadní slovo je “bezkouřový”. Tím je vysvětleno, jak je možné grilovat uvnitř interiéru a neudusit se. A jak to funguje? LotusGrill má v sobě zabudovaný ventilátor, poháněný obyčejnými tužkovými bateriemi, který vhání vzduch do zásobníku dřevěného uhlí. Díky tomuto řešení je uhlí nahřáto již během 2–3 minut a grilovací teplotu můžete pomocí otočného ovladače intenzity přívodu vzduchu po celou dobu grilování plynule ovládat. Díky této technologii a použitím 100% přírodního bukového uhlí je LotusGrill zcela bezkouřový. Vnější plášť grilu se nikdy nezahřívá, což zaručuje plnou mobilitu a bezpečnost během grilování. Díky bezpečnostním svorkám nedochází k úniku žhavých uhlíků a bát se nemusíte ani při převržení grilu. Díky své malé váze a praktické tašce pro přenos, která je standardní součástí balení, je navíc úžasně mobilní. Utáhne grilovačku pro pět hladových krků a to po dobu až 90 minut na jeden “pohon” z dřevěného uhlí.

Občas zhřešte a dopřejte si pořádný burger.
Autor: istock.com Občas zhřešte a dopřejte si pořádný burger.

Bát se nemusíte ani nepříjemného drhnutí roštu. Výrobci mysleli zkrátka na vše a jak rošt, tak vnitřní odkapávací mísa jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, o kterou se snadno postará vaše myčka na nádobí

Lahodný i pro oko

Nebyli by to Němci, kdyby se na bezkouřový grill nedalo i pěkně dívat. S jeho designem si natolik pohráli, že získal prestižní ceny jako RedDot Design Award 2013 nebo DesignPlus 2013. LotusGrill si můžete pořídit nejen v klasické černé barvě, ale i v dalších pěti barevných variacích od limetkově zelené přes červenou, fialovou po žlutou nebo oranžovou. Zkrátka, aby se vám pěkně hodil k interiéru, až se budete ládovat steakem a dívat se, jak venku řádí podzimní plískanice.

Na grilovaném masu si můžete pochutnat i v zimě.
Autor: istock.com Na grilovaném masu si můžete pochutnat i v zimě.

(ku)

Další články:

Jak vybrat gril?

Velký přehled grilů: Plyn, dřevo, elektřina, voda? Vyberte si ten nejlepší!

Nedejte podzimní rýmě šanci!

TIP: Zasaďte si do květináče rýmovník, na podzim vás zachrání od nachlazení

Úžasná dekorace.

INSPIRACE: Nádherné podzimní dekorace pro váš domov. Vytvořte si je za pár minut

Článek je zařazen v: maso , bydlení , zahrada , gril , hamburger , streak , domácí gril , lotusgrill
Reklama