Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Vánoční stromek v nevánočních barvách? Může být krásný, ale chce to vkus

Růžový nebo tyrkysový stromek? Možná nesouhlasně vrtíte hlavou. Dejte jim ale šanci a uvidíte, že netradiční barvy mohou být nádherné a vánoční.
Vydáno: 20.11.2018
Modrý stromeček
Autor: istock.com Modrý stromeček
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Většina z nás nedá dopustit na klasické vánoční barvy: tedy zelenou, červenou, zlatou, bílou či stříbrnou. Občas připustíme trochu fialové nebo tmavě modré, ale jen tak, aby to nebilo do očí.

Jaké vánoční dárky vyrobit?

5 tipů na vlastnoručně vyrobené vánoční dárky. Zahřejí u srdce víc než kupované

Pomerančové vánoční vychytávky

Vyrobte si dekorace z pomeranče! Jak ho sušit a co z něj vytvořit?

Pokud chcete být letos trochu nekonvenční, zkuste vsadit na barvy, které do tradiční vánoční palety nepaří.

Netradiční vánoční stromeček

Růžový nebo tyrkysový stromek? To zavání pořádným kýčem a nedostatkem elementárního vkusu. Když se to ale povede a nesklouznete k lacinosti, může to být opravdu krásná a jedinečná podívaná!

Jak na nevšední stromeček?
Autor: istock.com Jak na nevšední stromeček?

Růžová

Brrr, říkáte si. Horší barvu na vánoční strom si ani představit neumíte? Bude to jako v domečku pro Barbíny. Jde však o to, jakou růžovou zvolíte a jak celou záležitost uchopíte. Zapomeňte na tóny cukrové vaty a dětských plastových hraček, ale soustřeďte se na romantickou a zasněnou starorůžovou.

Růžová umí být i decentní
Autor: istock.com Růžová umí být i decentní

Pudrová s podtóny béžové nebo meruňkové je správný odstín letošních Vánoc u vás doma. Stromek nedělejte moc moderní, ať krásně vyzní její viktoriánský půvab. Až přijde návštěva, neodtrhnou od vašeho romantického stromku oči.

Fialová

S fialovou se o Vánocích trochu počítá, ale je to taková barva na výpomoc k těm výraznějším a tradičnějším. Co kdybyste jí letos dali šanci zazářit a stát se vlajkovou lodí vaší vánoční nálady?

Fialový stromeček
Autor: istock.com Fialový stromeček

Fialová působí opravdu magicky a tajemně, vykouzlí vám tu správnou atmosféru. Krásně si rozumí se zlatou a stříbrnou. Nejlépe vynikne, když nebudete na fialových prvcích šetřit a necháte je s jasným záměrem vyniknout ve velkém!

Modrá

Ani modrá není úplný vánoční outsider, ale my hledáme modrou, která nebude křičet na sto honů, jako azurová obloha.

Budete nadšeni originalitou a klidem, který kolem sebe bude modrý stromek šířit. Nekombinujte ho ale s tradiční bílou a červenou, ať výzdoba nevypadá jako trikolora. Kupodivu skvěle a vánočně vypadá modrá s hnědou a zlatou. Prostě modrá je dobrá, i o Vánocích.

Nevšední vánoční stromečky
Autor: istock.com Nevšední vánoční stromečky

Zelená

Zelená na zelené, že se vám to nezdá? Nebojte se, když pořídíte stromek se zelenými dekoracemi, barva ozdob nezanikne. Může být klidně zelená až tyrkysová jako hladina moře nebo v tónech zimního mechu a lišejníku. Takový stromek bude působit velice decentně a jedinečně zároveň.

Zelený stromeček
Autor: istock.com Zelený stromeček

Černá a bílá

Kombinace “black’n’white” je naprostá bomba! Luxusní záležitost pro náročné, která uvede přátele a příbuzné v totální úžas. Působí elegantně, jedinečně, rozmarně, luxusně a přitom vánočně. Skvěle s ní souzní zlatá i stříbrná. Vaše Vánoce budou s černobílou naprosto nezapomenutelné!

Dřevěné ozdoby

DIY: Vyrobte si vánoční přírodní dekorace. Plastové letos nepofrčí

Vánoce se psem

Vánoce se psem. 5 věcí, na co si dát pozor, ať si navzájem nezkazíte svátky

Článek je zařazen v: vánoční stromeček , strom , Vánoce , vánoční dekorace , nevšední stromeček , jaknato , barvy , barva , Vánoční , dekorace
Speciály: Vánoce
Reklama