Jak na to

28. dubna 2017 14:00

Jak na pěstování vděčných a barvami hýřících macešek? Dozvíte se v pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody na nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým. Na co se můžete těšit?

Vrátíme se k bylinkám vhodným do naší domácí lékárničky a představíme česnekovo-cibulové rostliny jako česnek medvědí nebo česnekovou pažitku. Poradíme, jak množit pokojové rostliny, a pro které je vhodnější generativní nebo vegetativní množení. Jak zvítězit nad hlodavci, či si je v první řadě domů vůbec nepustit poradí pan Tomáš Raška. Kromě společných prostor by se obyvatelé bytových domů měli starat i o fasády domů, protože ty nečištěné nám mohou způsobit kdejaké zdravotní problémy.

Paní Magda Lebišová představí macešky, které nevyžadují mnoho péče, ale na zahradě udělají pořádnou parádu. Jarní počasí přináší na zahrádky i houbové choroby, ukážeme, jak se jich snadno a rychle zbavit. V tradiční listárně pan Václav Větvička rozpozná šalvěj muškátovou, kterou naše babičky dobře znaly, ale nyní se teprve pomalu vrací na naše zahrádky. Chov mini-prasátek, která se svými 100 kg nejsou až tak mini, představí paní Alena Klímová.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 30. dubna 2017 v 11.45 na Primě

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také