Jak na to

7. dubna 2017 08:00

Jak pěstovat hlívu ústřičnou i na slunečných místech? Dozvíte se v pořadu Váš Prima Receptář

Vaše chvíle pohody na nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým. Na co se můžete těšit?

Staré sklenice a akvária, která poslouží jako dekorace interiéru a zároveň nám ušetří práci – to jsou interiérové skleníky. Pěstování hlívy ústřičné bylo obvykle možné jen ve stínu. Pan Vlastimil Šavelka však přišel na způsob, jak pěstovat ji i na slunečných místech. Osobitou výmalbu pokojíčku ocení každé dítě. Jak dostat pohádkové motivy na zeď? Vlastnictví koně není ani jednoduchá, ani levná záležitost. Poradíme, jak najít kvalitní ustájení.

Jak ustájit koně. Foto: FTV Prima

Paní Běla Jeřábková je zručná řezbářka a ukáže nám, jak si doma vyřezat krásnou lžičku z lipového dřeva. Kdo chce mít na podzim velkou sklizeň brambor, má nejvyšší čas je zasadit. Jaký druh vybrat a kde vám nejlépe porostou? Listárna s Václavem Větvičkou zodpoví ty nejzáludnější dotazy diváků a na závěr prozradíme vše, co potřebujete vědět o chovu raků.

Listárna s Václavem Větvičkou. Foto: FTV Prima

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 9. dubna 2017 v 11.55 na Primě.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také