Jak na to

19. května 2017 14:00

Jak se stát včelařem? Dozvíte se v pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody na nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým. Na co se můžete těšit?

Která zahradní jezírka jsou vhodná pro obojživelníky a jak si do toho vašeho nasadit skotačivé žabky? Paní Simona Michalcová ukáže všem ženám a dívkám, jak si vyrobit domácí, čistě přírodní kosmetiku od čisticí vody až po pleťový krém. Včely nejsou jenom skvělými pomocníky na zahrádce, ale přináší nám i zdravý a dobrý med. Poradíme vám, co všechno budete potřebovat, abyste je mohli začít chovat.

Koupili jste novou chalupu nebo jste zdědili dům po babičce? Ukážeme, jak upravit zanedbanou zahradu. Paní Alena Severová poradí, jak vyrobitkrásné dárky obdarovanému přímo na míru. Z buxusů si na zahrádce můžete vyrobit unikátní ozdoby. Poradíme vám, jak se o ně starat i jinak než je jen zastřihovat. Pan Václav Větvička v listárně zodpoví dotazy diváků a na samý závěr doporučíme, jak se zbavit molů. Těch jídelních i šatních.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 21. května 2017 v 11.45 na Primě

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také