reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Living News: Podívejte se spolu s Ivankou Korolovou do zákulisí seriálu Krejzovi

, Vydáno: 17.04.2019
Ivanka Kolorová v ateliérech
Autor: archiv Prima Ivanka Kolorová v ateliérech
Krejzovi společně zažívají všelijaké patálie, o které se často postarají sami obyvatelé bláznivé vily. Danka, nejmladší dcera Jana Krejzy, nás s sebou vzala do zákulisí seriálu. Podívejte se, jak vypadají ateliéry oblíbeného pořadu na Primě.

reklama

Kousek za Prahou stojí velká rodinná vila, kde se kromě nejrůznějších pokojů pro rodinku Krejzových nachází veterinární klinika, kutilská dílna a z podkroví vysílá i místní soukromé rádio Best. Podívejte se, jak celá vila vypadá ve skutečnosti.

Ivana Korolová
LIVING NEWS: Ivanka Korolová vás provede zákulisím seriálu Krejzovi

Krejzovi bydlí v ateliérech

Za Prahou byste však vilu hledali marně. Celá rodina Krejzových totiž bydlí v obrovských pražských ateliérech, které připomínají spletité bludiště. My jsme se dokázali ztratit za pouhých 15 sekund. A místo v rádiu jsme vylezli na veterinární klinice.

V seriálu si zahrálo i mnoho zajímavých zvířat.
Autor: archiv Prima V seriálu si zahrálo i mnoho zajímavých zvířat.

Když jsme se chtěli podívat do horního patra velké haly, s hrůzou jsme zjistili, že za dveřmi dál nic není. Dveře jsou jen rekvizitou, za kterou se schovává zeď. Pokud byste se chtěli dostat do pokoje Danky, museli byste nejdřív navštívit pokoj Báry a jejího manžela Ondry.

Kulisy jsou promyšlené do detailu

Ateliéry působí natolik věrohodným dojmem, až jsme na moment dokázali zapomenout, že se nejedná o opravdové místnosti určené k běžnému životu. Detaily, které najdeme napříč celým zákulisím, jsou neuvěřitelné. Na stole leží poházené propisky, nedojedená svačina, v pokoji najdeme neustlanou postel a na veterinární klinice nechybí veškeré potřebné vybavení pro jakékoliv ošetření zvířat.

Podívejte se do galerie na věci, které nás nejvíce zaujaly:

Mohlo by vás zajímat:

Ivana Korolová

Ivaně Korolové nabídli roli v seriálu Krejzovi pod jednou podmínkou, jakou?

Ivana Korolová - PMS 1

Ivana Korolová pouští do světa svůj první videoklip

reklama

Článek je zařazen v: Krejzovi , Krejzovi , Ateliéry seriálu , zákulisí seriálu , zákulisí krejzovi , zákulisí serálu na Primě , Prima zákulisí , Bonus Krejzovi , Ivana Korolová , danka krejzová , Danka provádí ateliéry

reklama