Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

NÁPAD: Jak dostat bazén, pískoviště a zahradu pro děti na balkon

Nemáte dům a velkou zahradu, kam byste děti vypustili a kde by se zabavily? Nezoufejte, originální zábavu s dětmi užijete třeba i na balkoně. Stačí šikovné ruce a nápady.
Vydáno: 09.08.2017
Bazén na balkóně si děti užijí.
Autor: istock.com Bazén na balkóně si děti užijí.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tipy, jak si z balkonu, lodžie nebo terasy udělat dětský ráj, přináší František Peterka ze specializovaného dětského webu Proděti.cz

1. Bazén

Děti milují vodu a bazény, hlavně v létě. Pokud se vám nechce na veřejné koupaliště nebo nemáte žádné v okolí, můžete vykouzlit skvělý bazén i na balkoně. Že nemůžete každý den nalévat a vylévat čistou vodu, protože na balkoně není kam? Nevadí. Vyzkoušejte některé z přípravků k ošetření a desinfekci vody bez filtrace. Voda vám v bazénu vydrží opravdu dlouho a nemusíte se bát, že by byla pro vaše dítka závadná. V dnešní době není problém pořídit bazény i bazénky různých velikostí, barev i tvarů, takže padnou přesně na váš balkon. Nezapomeňte si na ně pořídit i kvalitní plachtu, aby se vám voda zbytečně neznečišťovala.

Nepotřebujete hned megabazén
Autor: Proděti.cz Nepotřebujete hned megabazén

2. Pískoviště

Hned po vodě následuje písek a dětská tvořivost. Pokud neradi chodíte na dětská pískoviště, nemáte čas či prostě jen nedůvěřujete jejich čistotě, pořiďte dětem pískoviště na balkon. Je to snadné. Kvalitní písek seženete v každém hobby marketu a rám pískoviště můžete vyrobit buď svépomocí, pokud jste zruční, anebo zakoupit některé z přenosných dětských pískovišť. Ty jsou, stejně jako bazénky, k dostání v různých velikostech, barvách, tvarech, a navíc i materiálech.

3. Zahrádka

Malou zahrádku můžete mít i na balkoně. Malí pomocníci s vámi budou jistě rádi zalévat a sledovat, jak roste vaše úroda. Na balkony jsou ideální okrasné květiny, ale také bylinky, které upotřebíte i při vaření. V nabídce jsou již i závěsné odrůdy jahod, malé keříky malin, ostružin či borůvek. Kolik dětí může říct, že si jde natrhat na balkon ovoce?

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Při mytí nádobí si děti procvičují i jemnou motoriku potřebnou například k správnému spaní

Myčky zřejmě podporují rozvoj alergií u dětí. Lepší je mýt nádobí v dřezu

Gazánie má celou škálu odstínů

Vytvořte si na balkoně Středomoří. Rostliny, které snesou žár

Článek je zařazen v: zábava , děti , zahrada , bazén , hra , balkón
Reklama