Bydlení

15. července 2019 15:00

Markéta Kašková

10 věcí, které děláme špatně a doteď nám to nikdo neřekl

Jak bychom si měli dávat sluchátka do uší? Jak lámat čokoládu? Jak vysypat Tic Tac z krabičky? Podívejte se, jak dělat věci správně, protože většinu z nich rozhodně správně neděláme. Tato galerie vám změní pohled na obyčejné věci.

Základ úspěchu je si se vším poradit za každých okolností. Ne všichni jsou milovníci různých návodů a pravidel, proto se často stává, že lidé používají věci tak, jak zkrátka sami vymysleli. To, že se mají používat jinak, nevědí nebo vědět nechtějí.

Vztekáme se, že něco někam nepasuje, ale aninás nenapadlo, že chyba by mohla být jen na naší straně. Kolikrát jsme si našli vlastní systém, jak vyzrát na techniku nebo i obyčejné věci a mnohokrát jsme potkali někoho, kdo má naopak úplně odlišný postup.

Některé z činností, které představujeme vnásledující galerii, provádíme méně často, jiné patří téměř k našim každodenním úkonům. A my jsme stále stejně nešikovní, protože nás zatím nikdo nezarazil a neprozradil nám, že právě tenhle postup je úplně špatně. Nevíme, kam například při vaření položit vařečku, aniž bychom neumazali půlku kuchyně. Přitom byl někdo chytřejší před námi a vychytávku již vymyslel.

Tušíte, kde vy osobně máte zakopaného psa a co byste mohli dělat jinak a lépe?

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také