Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Baby nábytek 3v1 aneb Chytrý nábytek pro miminka

Maminky, něco pro vás a vaše miminka.
Vydáno: 10.03.2016
Multifunkční komoda pro čerstvé rodiče a jejich potomka je navržena tak, aby byl přebalovací pult v přiměřené výšce pro dospělého rodiče
Multifunkční komoda pro čerstvé rodiče a jejich potomka je navržena tak, aby byl přebalovací pult v přiměřené výšce pro dospělého rodiče Autor: Plezirmagazin.net
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Srbský interiérový a nábytkový designer Nemanja Kiso představil svůj návrh multifunkčního nábytku pro čerstvé maminky a jejich malé ratolesti. Je skladný, estetický a praktický. Nechybí vám náhodou doma?

Nemanja vymyslel inovativní řešení pro malé prostory nebo prostě pro ty, kteří mají rádi pohodlí a chtějí mít všechny náležitosti pro péči o dítě na jednom místě. Snahou bylo vytvořit takový nábytek, aby měli rodiče pro své dítě všechno na dosah ruky. Barevné ladění si mohou zvolit podle svého uvážení.

Do zásuvek uschováte vše potřebné
Do zásuvek uschováte vše potřebné
Plezirmagazin.net

Dětská komoda se skládá ze tří částí, které všechny lze nezávisle otáčet kolem ústředního sloupku. Ten je nejen hlavní oporou komody, ale nahoře má i menší úložný díl, který ze sloupku vyjede vzhůru.

Nejníže je umístěna nízká komoda se zásuvkami, v níž je možné uchovávat vše potřebné pro miminko, jako jsou pleny, jednotlivé kusy oblečení a obuv.

Vyklápěcí noha přebalovacího pultu se používá jen tehdy, když pod pultem nejsou další části komody
Vyklápěcí noha přebalovacího pultu se používá jen tehdy, když pod pultem nejsou další části komody
Plezirmagazin.net

Prostřední díl je zamýšlen jako postýlka, jež vytváří dojem dřevěné kolébky. Třetí nepostradatelnou a nejvýše umístěnou součástí multifunkční komody je přebalovací pult, na nějž lze umístit vaničku.

Mladý srbský designér se pokusil vymyslet co nejpraktičtější nábytek pro rodiče malých dětí, který zatím na trhu není. A protože ví, že děti rostou jako z vody, jeho komodu lze používat až do třech let dítěte.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Dneska to máme jak v zahradě

Rostoucí dětské židle, stoly a nábytek. Podívejte se, co vše umí

Pohled do nitra džungle

Designérka Zuzana proměnila dětský pokoj v džungli

Milionový vynález šetří námahu a čas

Milionový vynález do kuchyně šetří čas

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama