Bydlení

25. listopadu 2015 05:30

Klára Beščecová

Bělostná příroda hned za gaučem aneb 12 zimních tapet

Za kouzlem zasněžené krajiny nemusíte vyrážet hned za město kamsi do hor a lesů.

Příjemnou lehce chladivou atmosféru si můžete pořídit i domů. Stačí si na zeď nalepit obrazovou tapetu právě stímto námětem. V naší galerii uvidíte, že bělost sněhové peřiny vpoklidné přírodě může vbytě vytvořit docela pěkné zákoutí. Obrazové tapety umí příjemně zpestřit jakoukoli místnost. Tematika záleží na vás, pak už jen stačí na internetu, v hobbymarketu nebo vodborných tapetových prodejnách procházet hotové snímky. Jejich kvalita i při tak velkých rozměrech, jaké mají zaplnit rozlohu jedné stěny, bývá často neuvěřitelná.

Známé náměty jsou města, pralesy, výhledy na moře. Zasněžená krajina je tak vedle nich skutečně unikátní. Jak ale uvidíte, hodí se do různých místností. Nejčastější jsou obývací pokoje. Ovšem ani ložnice nemusí být zapovězené místo.

Stačí si uvědomit, že bychom neměli přinejmenším tam, kde spíme, přetápět. Doporučovaná teplota je něco mezi 16–18 °C. Se zimním motivem si tak teplíčko pro peřinou ještě více užijete. Zanedbatelná však není ani krása a poklid zimního námětu na fototapetě. Jako by odháněla zlé sny kamsi do ztracena a vy jste tak mohli ze spánku nabrat mnohem více sil.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také