Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Bělostná příroda hned za gaučem aneb 12 zimních tapet

Za kouzlem zasněžené krajiny nemusíte vyrážet hned za město kamsi do hor a lesů.
Vydáno: 25.11.2015
I když Čína není zrovna synonymum pro zasněženou pohádku, Velká čínská zeď se v bílém poprašku vyjímá neobvykle dekorativně.
I když Čína není zrovna synonymum pro zasněženou pohádku, Velká čínská zeď se v bílém poprašku vyjímá neobvykle dekorativně. Autor: Aliexpress.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Příjemnou lehce chladivou atmosféru si můžete pořídit i domů. Stačí si na zeď nalepit obrazovou tapetu právě s tímto námětem. V naší galerii uvidíte, že bělost sněhové peřiny v poklidné přírodě může v bytě vytvořit docela pěkné zákoutí. Obrazové tapety umí příjemně zpestřit jakoukoli místnost. Tematika záleží na vás, pak už jen stačí na internetu, v hobbymarketu nebo v odborných tapetových prodejnách procházet hotové snímky. Jejich kvalita i při tak velkých rozměrech, jaké mají zaplnit rozlohu jedné stěny, bývá často neuvěřitelná.

Zasněžená příroda je fascinující dekorací.
Zasněžená příroda je fascinující dekorací.
eazywallz.com

Známé náměty jsou města, pralesy, výhledy na moře. Zasněžená krajina je tak vedle nich skutečně unikátní. Jak ale uvidíte, hodí se do různých místností. Nejčastější jsou obývací pokoje. Ovšem ani ložnice nemusí být zapovězené místo.

Stačí si uvědomit, že bychom neměli přinejmenším tam, kde spíme, přetápět. Doporučovaná teplota je něco mezi 16–18 °C. Se zimním motivem si tak teplíčko pro peřinou ještě více užijete. Zanedbatelná však není ani krása a poklid zimního námětu na fototapetě. Jako by odháněla zlé sny kamsi do ztracena a vy jste tak mohli ze spánku nabrat mnohem více sil.

Menší obývací pokoj se může s obrazovou tapetou rozrůst do nečekané šíře.
Menší obývací pokoj se může s obrazovou tapetou rozrůst do nečekané šíře.
Chestertons.com

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Matthew Williamson navrhuje už 15 let dekory tapet a látek v kontrastním barevném stylu

Exotické tapety hýří fantastickými dekory

Nostalgie dálek s ubíhajícími kolejnicemi snadno ukolébá odpočívajícího k spánku.

Velký přehled podzimních tapet

Mochyně židovská (Physalis alkekengi) lidově zvaná lampionky má krásné oranžové plody i oplodí, které lze usušit a použít jako dekoraci.

Tipy na jednoduché dekorace z mochyně


Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama