Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Bojíte se o své auto? Co takhle parkovat ho v obýváku?

Výtah dopraví auto do až bytu.
Vydáno: 30.12.2014
V každém z bytů může být parkování až pro čtyři auta
Autor: Reignwood Group V každém z bytů může být parkování až pro čtyři auta

Problém, kde nechat auto, když před domem není místo a v podzemní garáži by ho nemohl nikdo obdivovat, vyřešili singapurští projektanti prosklenými garážemi přímo v bytech. Do mrakodrapu kvůli tomu instalovali speciální výtah.

Ten nápad je pochopitelně z Asie, kde se velká část luxusních nemovitostí nachází v mrakodrapech. Ten s výtahem pro auta se jmenuje Hamilton Scotts. Auta domácích tu dopravuje zdviž s prosklenou kabinou do prosklené garáže v sousedství obývacího pokoje, kde je vůz na očích jak svému majiteli, tak především jeho hostům.

Předmětný mrakodrap se nachází v jedné z nejdražších čtvrtí Singapuru v sousedství parku a byty v něm jsou zařízené na míru vyrobeným nábytkem. Obyvatelé mají k dispozici střešní terasu, bazén a další vybavení.

Bydlení bok po boku s autem není nikterak levné. Byt ve věžáku s garáží v obýváku stojí od 157 do 210 milionů korun. Kdo by chtěl dvoupodlažní byt v Hamilton Scotts, muysel by zaplatit bezmála půl miliardy korun s tím, že ani v tomto případě není auto v ceně.

Prohlédněte si na videu, jak to funguje:

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Jen se rozjet. Obyvatel tohoto bytu frčí životem jako o závod.

Nacpěte si auťáky do bytu

Hlavně nenechávat zařazenou jedničku

Ferrari v obýváku. Málo místa? Parkujte přímo před televizí

Článek je zařazen v:

reklama