Bydlení

1. května 2019 16:00

Markéta Kašková

Televize Prima připravuje další sérii Jak se staví sen! Jak se přihlásit do pořadu?

Již 18. série pořadu Jak se staví sen je úspěšně za námi. Zanechala za sebou 10 změněných osudů a spokojené rodiny, kterým náš tým mohl alespoň z části zpříjemnit těžké životní chvíle. Televize Prima chystá novou řadu, do které se můžete přihlásit i vy. Veškeré odpovědi na vaše otázky naleznete v tomto článku.

Číslo osmnáct přineslo hned několik NEJ do našich statistik – nejdražší, nejnáročnější, nejsložitější a nejstresovější série je za námi. Je nejvyšší čas se rychle vzpamatovat a pustit se opět do rozdávání radosti dalším lidem.

Jak se přihlásit do pořadu Jak se staví sen?

Pokud si také chcete splnit sen o lepším bydlení nebo víte o někom se zajímavým příběhem, kdo by si proměnu bydlení skutečně zasloužil, přihlaste se. Třeba se usměje štěstí právě na vás.

Do pořadu Jak se staví sen se lze přihlásit pouze prostřednictvím elektronického formuláře. Jiná forma přihlášení není povolena a přihlášky v písemné podobě, zaslané prostřednictvím emailové zprávy nebo na Facebooku jsou vyřazeny.

Jak na vyplnění formuláře?

Stačí kliknout na REGISTRACI a vyplnit jednoduchý formulář. Povinnou součástí přihlášky jsou přílohy, které si musíte dopředu připravit a následně je k přihlášce přiložit. Jedná se především o video ukázku, plánek nemovitosti a fotografie vás nebo rodiny a místnosti, kterou si přejete předělat. Fotografie a obrázky prosím vkládejte ve formátu .PNG nebo .JPG.

Některé dotazy ve formuláři si rovněž vyžadují konkrétnější popis a ten doporučujeme si předem připravit. Pole označená * jsou povinná a bez jejich vyplnění nepůjde formulář odeslat.

Jak na video ukázku?

Jak jsme již zmínili, uvnitř formuláře naleznete políčko i na video ukázku. Jak správně nahrát a co všechno musí video obsahovat, naleznete vpodrobném manuálu ZDE.

Video ukázka je nejnáročnější přílohou přihlášky a zde také dochází k největším problémům při odesílání. Proto je potřeba dodržet několik pravidel. Veškeré informace týkající se videa naleznete uvnitř manuálu. Doporučujeme si ho přečíst.

Registraci musíte potvrdit

Vyplněním všech povinných polí přihlášku odešlete po stisknutí ODESLAT PŘIHLÁŠKU. V tuto chvíli doporučujeme neopouštět počítač a nevykonávat na počítači jinou činnost, která by mohla odesílání přihlášky přerušit. Vzhledem k video příloze dochází k odesílání poměrně velkého souboru, který může trvat i několik desítek minut v závislosti na rychlosti připojení počítače k internetu.

  1. Úspěšné odeslání přihlášky je následně stvrzeno 2x.
  2. Ihned po odeslání přihlášky se vám zobrazí stránka s potvrzením odeslání přihlášky.
  3. Následně vám byl zaslán email s informacemi, které jste v přihlášce uvedli.
  4. Pokud email neobdržíte, prosím zkontrolujte nevyžádanou poštu popřípadě složku označenou jako SPAM.

Jaké jsou podmínky pro účast v pořadu? Platí se něco?

Kritéria výběru jsou různorodá a poměrně složitá. Určitě záleží na preciznosti zpracované přihlášky, jaká rodina se hlásí, jaké jsou jejich potřeby, jaký je současný stav atd. Přihlášku, tak může podat kdokoliv, pokud se jeho nemovitost nachází na území České republiky a je mu více než 18 let. Žadatelé a ani vybraní účastníci nehradí nic. Celá proměna je ZDARMA!

Do kdy je možné přihlášky posílat?

V tuto chvíli lze zasílat přihlášky do pořadu bez omezení.TV Prima plánuje výrobu jarní série, ale ve chvíli, kdy bude pořad diváky sledován, je možné, že bude ihned zahájena výroba další série. Určitě budeme brát k výběru všechny došlé přihlášky.

Jak se dozvíme, že jsme vybraní?

Vybrané rodiny kontaktujeme telefonicky, kdy postup do druhého kola neznamená, že je rodina skutečně vybrána. V ostatních případech rodiny o dalším úspěchu či neúspěchu nekontaktujeme.

Jak dlouho trvá, než se rozhodnete, že jste nás vybrali?

Někdy je to měsíc, může to být třeba i dva roky. Stále všechny přihlášky probíráme a hledáme nejvhodnější rodiny a jejich místa k rekonstrukci. Proto rodinám nesdělujeme výsledky, že nebyly vybrané. Šance jsou pořád.


Přečtěte si také