Ing. arch. Kamila Douděrová

zidkovm
10. března 2020
Kamila Douděrová je oblíbenou designérkou pořadu Jak se staví sen. Nově ji uvidíte v show DREAM TEAM - Mistři dílny, kde bude rozhodovat, který ze soutěžících je šikovnější a má větší vkus či cit pro detail.
reklama

Empatická architektka a designérka Kamila Douděrová se u svých návrhů snaží spojit funkčnost, nápadité barvy a hlavně se snaží naslouchat všem požadavkům, potřebám a snům svých klientů a následně je mění v realitu. Miluje velké výzvy a není prostor, se kterým by si neporadila. Každý návrh je originál. Miluje kubismus, obdivuje gotiku.

Už několik let ji můžete potkávat na obrazovkách v pořadu Jak se staví sen nebo Postav si sen! Vždy navrhne originální a útulný interiér a když je potřeba přiloží ruku k dílu. Není divu, že si ji diváci tak oblíbili.

Do roku 2022 vstoupí s novou show DREAM TEAM - Mistři dílny, kde bude porotkyní. Společně se scénografem Šimonem Cabanem bude hodnotit, kdo ze soutěžících odvedl nejlepší práci.

Projekty Kamily Douděrové ze sezóny Postav si sen! 2021:

Projekty Kamily Douděrové ze sezóny Jak se staví sen 2020:

Projekty Kamily Douděrové ze sezóny Jak se staví sen 2019:

Motto: „Při navrhování se nechávám pohltit geniem loci daného místa.“

Ing. arch. Kamila Douděrová je absolventkou fakulty architektury na pražském ČVUT, zajímavé zkušenosti získala během zahraniční stáže ve Francii na École d´architecture de Nantes. Od roku 2010 má vlastní architektonické studio Kamidesign, které se věnuje nejen interiérovému designu, ale i projektům rodinných domů a bytových domů od architektonických studií po realizace. Nejvíce ji ovlivnila zkušenost v pořadu Jak se staví sen, ve kterém již působila v minulých řadách.

V pořadu Jak se staví sen pracuje Kamila Douděrová pracuje v týmu s Františkem Kobližkou.

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: FrancieprojektIng. arch. Kamila DouděrovádílnaŠimon CabanČeské vysoké učení technické v PrazeDream Team