Bydlení

19. listopadu 2014 11:49

Markéta Zídková

Dům pro upíra! Takhle si žije Robert Pattinson alias upír Edward Cullen z Twilight ságy se zpěvačkou FKA Twigs

Představitel upíra Edwarda Cullena z filmového cyklu Twilight sága se usadil v malém útulném domku s nádhernou zahradou.

Není to ovšem domek ledajaký, díky prestižní adrese v Hollywood Hills přišel herce Roberta Pattinsona na 2,2 millionu dolarů (44,5 milionů Kč). Do nízkého bungalowu by se s hercem měla nastěhovat i jeho přítelkyně, zpěvačka FKA Twigs.

Vedle honosných hollywoodských sídel působí skromě a civilně, ale to je právě na něm tak půvabné. Má jen dvě ložnice a rozlehlou obytnou část, kde nechybí hudební zákoutí. Dýchá z něj soukromí a nenápadná útulnost. Kromě povinného bazénu ukrytého před zvědavými zraky kolemjdoucích zde najdete i zeleninové záhony.

Ačkoliv Robert Pattinson pochází z Londýna, jeho nový domov bude mít španělské rysy – terakotové obklady, dřevěné podlahy, skříně zabudované do stěn.

Robert Pattinson poprvé zazářil v roli mladého čaroděje Cedrika Diggoryho ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Slávu mu ale přinesla až role upíra Edwarda Cullena z filmového cyklu Twilight sága. Jeho filmovou partnerkou byla o dva roky mladší herečka Kristen Stewartová. Filmový vztah se pokusili přenést i do skutečného života, ale v roce 2011 se jim rozpadl kvůli jejímu románku s Rupertem Sandersem.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky zahrada Londýn dům Robert Pattinson Kristen Stewartová Edward Cullen Rupert Sanders sága Stmívání Hollywood Hills FKA twigs Harry Potter a Ohnivý pohár

Přečtěte si také