Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Dům pro upíra! Takhle si žije Robert Pattinson alias upír Edward Cullen z Twilight ságy se zpěvačkou FKA Twigs

Představitel upíra Edwarda Cullena z filmového cyklu Twilight sága se usadil v malém útulném domku s nádhernou zahradou.
Vydáno: 19.11.2014
Domek je postavený ve španělském stylu: terakota, dřevo a bílé stěny
Domek je postavený ve španělském stylu: terakota, dřevo a bílé stěny Autor: profimedia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Není to ovšem domek ledajaký, díky prestižní adrese v Hollywood Hills přišel herce Roberta Pattinsona na 2,2 millionu dolarů (44,5 milionů Kč). Do nízkého bungalowu by se s hercem měla nastěhovat i jeho přítelkyně, zpěvačka FKA Twigs.

Vedle honosných hollywoodských sídel působí skromě a civilně, ale to je právě na něm tak půvabné. Má jen dvě ložnice a rozlehlou obytnou část, kde nechybí hudební zákoutí. Dýchá z něj soukromí a nenápadná útulnost. Kromě povinného bazénu ukrytého před zvědavými zraky kolemjdoucích zde najdete i zeleninové záhony. 

 

Věčně zamračená Kristen Stewart a elegantní Robert Pattinson se do sebe zamilovali během natáčení Twilight ságy. Jenže Kristen Rob asi nestačil a tak si "odskočila" jinam. Robert ji vzal na chvilku zpět, ale pak to nějak vyšumělo. Foto:

Ačkoliv Robert Pattinson pochází z Londýna, jeho nový domov bude mít španělské rysy – terakotové obklady, dřevěné podlahy, skříně zabudované do stěn.

Robert Pattinson poprvé zazářil v roli mladého čaroděje Cedrika Diggoryho ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Slávu mu ale přinesla až role upíra Edwarda Cullena z filmového cyklu Twilight sága. Jeho filmovou partnerkou byla o dva roky mladší herečka Kristen Stewartová. Filmový vztah se pokusili přenést i do skutečného života, ale v roce 2011 se jim rozpadl kvůli jejímu románku s Rupertem Sandersem.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Nová dominanta Manhattanu je vysoká 541 m

V New Yorku se otevřela nová budova Světového obchodního centra

Bíle nabarvené dřevěné přepravky dají skvěle vyniknout svému obsahu. Jsou jen volně položené a vy si je můžete přeskládat podle momentální potřeby.

Vem bedničku, přepravku – máš nábytek za babku!

Výrobci na největším veletrhu obkladů Cersaie letos nenechali návštěvníky na pochybách, že na obklad přenesou jakýkoli motiv

Aktuální trendy v obkladech pro podzim 2014: Dominují imitace

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama