Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Dům Simpsonových opravdu existuje

Vydáno: 01.02.2015
Barvy kam se podíváš
Autor: BF Barvy kam se podíváš
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Simpsonovi jsou velmi úspěšným americkým animovaným seriálem o žluté rodince ze Springfieldu, kterou vytvořil režisér Matt Groening. Hlavními postavami seriálu jsou Homer, Marge a děti Líza, Maggie a Bart. Poprvé se na televizních obrazovkách objevil seriál už v roce 1987 a od roku 1993 se animovaná rodinka objevuje i v českých televizích. Od té doby vzniklo již 26 sérií a Simpsonovi se tak stali nejdéle vysílaným animovaným seriálem v historii americké televize.

Nedílnou součástí seriálu je samozřejmě dům rodiny Simpsonových, který dokonce existuje v životní velikosti. Dům, stěny, dlažba, nábytek, spotřebiče, to vše velmi přesně kopíruje seriálovou předlohu. Celková rozloha domu je více než 200 metrů čtverečních. Pokud tedy patříte mezi skalní fanoušky tohoto seriálu, můžete se vydat do Nevady a dům nejslavnější americké rodinky si prohlédnout.

(bf)

Mohlo by vás zajímat:

Postaven byl v středomořském stylu

Dům slavného Kmotra Marlona Branda je na prodej

Prostorná ložnice

Pojďte na návštěvu k rebelce Miley Cyrus. Takhle vyrůstala

Článek je zařazen v:
Reklama