Bydlení

18. února 2015 06:00

Markéta Zídková

Pojďte na návštěvu k rebelce Miley Cyrus. Takhle vyrůstala

Jestli si přestavujete, že profesionální provokatérka vyrůstala v pankáčské domácnosti, tak budete překvapeni, jak usedle působí dům jejího dětství.

V době, kdy byla známá jako idol teenagerů Hannah Montana, bydlela Miley Cyrus v tomto domě: rodiče ho koupili, když jí bylo 14 a dopřáli jí řadu věcí, po kterých náctiletí v tomto věku touží: U-rampu pro skate, domácí kinosál a místnost pro kytary. Jinak je to dům bez osobitého vkusu zařízený velmi konzervativně. Má připomínat malý zámeček – angličtina má pro tento typ domů hezký výraz mansion.

Sama Miley Cyrus už v něm pravděpodobně nebydlí, koupila si vlastní sídlo o kus dál v Kalifornii, i když není přesně jisté, kdo je majitelem domu. V osmnácti se totiž zpěvačka z domu odstěhovala a pak se zase vrátila a její rodiče se odstěhovali. Do detailu tedy do jejich rodinných vztahů nevidíme, nicméně teď je dům na prodej a na stránkách realitní kanceláře Dilbeck Real Estate je dům popsaný jen jako jedna z nejlepších nabídek v části Los Angeles zvané Toluca Lake.

Není divu, že je na prodej, i když má bezpečnostní kamery a poplašná zařízení, zloději si zde zvykli pravidelně vylepšovat rozpočet. V létě 2014 jí ukradli její Maserati, které bylo zrovna naložené šperky a oblečením, v listopadu 2013 se někdo vloupal přímo do domu. A tak se v herečka a zpěvačka rozhodla definitivně rozloučit se svým dětstvím.

Dům postavený v toskánském stylu má šest ložnic a sedm koupelen a asi 800 m² užitné plochy, leží na pozemku o rozloze 2500 m², má venkovní posezení s krbem, bazén. Zvenku působí velmi romanticky, velkolepá příjezdová cesta vroubená stromy vede ke garážím pro tři vozy, dům je částečně porostlý břečťanem má nespočet zákoutí a balkon jak pro Julii ze hry Romeo a Julie, obklopují ho vzrostlé palmy.

Dům stojí 6 milionů dolarů (150 milionů korun), chtějí tak za něj jen o 157 000 dolarů (4 000 000 Kč) víc, než za kolik ho koupili. Tak ho kupte, co vy víte, třeba z vašeho dítěte vyroste druhá Miley Cyrus.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také