Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Dům z děsivého Mlčení jehňátek je na prodej. Dovedli byste v něm žít?

Tady běhá mráz po zádech.
Vydáno: 30.08.2015
V příjemném slunečním světle a rozzářenou zelenou okolní přírody by domku nikdo nepřisuzoval, že by mohl být dějištěm děsivého příběhu sériového vraha Buffalo Billa
V příjemném slunečním světle a rozzářenou zelenou okolní přírody by domku nikdo nepřisuzoval, že by mohl být dějištěm děsivého příběhu sériového vraha Buffalo Billa Autor: Phillyvoice.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na děsivý thriller, který nám odhalil zrůdnost nejen proslulého Hannibala Lectera, nejde zapomenout. Nyní je na prodej dům, kde byla natočena spousta napínavých scén. A i když byl v běžném užívání, mnohé v něm zůstalo tak, jak je ve filmu zachyceno.

Vzpomínáte na mladou Jodie Foster, která se snaží přijít na zoubek sériovému vrahu vlasatému Buffalo Billovi a neváhá se pustit do nebezpečné konverzace s Anthony Hopkinsem coby děsivým Hanibalem Lecterem? Pak se vám jistě vybaví, napínavá scéna, jak policejní stážistka vejde přímo do Buffalova domu a ve sklepě, jenž čpí Buffalovou zvrhlostí – stahováním lidí z kůže, se sériového vraha snaží konfrontovat. Máte-li živou představivost, pak jste právě navštívili dům, který si teď můžete koupit.

Tato kuchyň trochu postrádá jednotný styl. Praktičnost kuchyňského ostrůvku je ale neodiskutovatelná
Tato kuchyň trochu postrádá jednotný styl. Praktičnost kuchyňského ostrůvku je ale neodiskutovatelná
Buzzfeed.com

Představujete-li si ale temnou kobku skrytou v strašidelném zákoutí stromů, pak tleskejte filmovým tvůrcům. Dům by totiž mohl být za normálních okolností a bez děsivého příběhu klidně označen za příjemnou chaloupku pro starší manželský pár. Dokonce i ty tapety v kuchyni, jež ve filmu nevěstí nic dobrého, se v denním světle a bez přítomnosti Buffalo Billa zdají být útulnou výzdobou.

Ta se rovněž líbila Scotovi a Brabaře Lloydovým, kteří v domě spokojeně žili dlouhá léta a nyní se rozhodli dům prodat. Realitní makléřka, která má prodej na starosti, si myslí, že po něm hned chňapne nějaký milovník filmu, anebo přímo obdivovatel kultovního thrilleru o „jehňátkách“.

I bez hodnoty filmové slávy získá kupec slušnou nemovitost. Dům ve viktoriánském stylu byl postaven v roce 1910 a získal poetické jméno Princezna Anne. Má rozlehlou přízemní verandu, celkem 4 podlaží a v každém z nich nádhernou dřevěnou podlahu. K domu patří i garáž, která je stranou, a pochopitelně také pozemek s udržovanou zahradou a slušným venkovním bazénem. Celkem se tu jedná o 1,75 akrů půdy.

Za tento pozemek se slavným domem v městečku Perryopolis v Pennsylvanii chtějí makléřka s manželi 300 tis. dolarů. V přepočtu byste museli vydat zhruba něco málo přes 7 mil. Kč. Za dům s pozemkem připomínající film, jenž přinesl Jodie i Anthonymu Oscara, to ale není moc, ne? I v Praze byste leckdy zaplatili víc.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Dokonalé!

Gucciho ultraluxusní byt je na prodej! Spojuje skvělý výhled s vkusným designem

Přízemí domu překreslené od Iñaki Aliste Lizarraldeho

Pojďte na návštěvu k Simpsonům. Tady je přesný plán jejich domu

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama