Bydlení

6. října 2017 06:00

Tereza Javorová

FOTO: Starou sanitku předělal na svůj nový domov. Cestuje a užívá si dobrodružný život

Třiatřicetilený muž se rozhodl k novodobému kočovnému životu a adresu svého trvalého bydliště změnil na starou sanitku. Tu předělal tak, že v ní už několik měsíců bydlí a cestuje s ní po světě. Nahlédněte s námi dovnitř jeho nového domova!

Varujeme, po zhlédnutí fotografií budete mít sto chutí sbalit svých pár švestek a vyrazit na cesty. Stejně jako to udělal Ian Dow z Kalifornie, který měl život naplánovaný na několik let dopředu. Byl zasnoubený a čekal ho poklidný manželský život, práce a rodina.

Jenže těsně před svatbou se mu vztah rozpadl a Ian stál na rozcestí, kam se jeho život bude dál ubírat. Navíc havaroval na motorce a kvůli zranění ramene musel zůstat několik měsíců doma. Místo sebelitování však čas využil velmi plodně. Na eBay si sehnal starou sanitku a během čtyř měsíců ji předělal na luxusní bydlení na kolečkách. Další dva měsíce strávil dokupováním věcí a přípravou na velkou cestu.

Se svým novým domovem a psem se vydal na dobrodružnou cestu po celé Americe a stal se internetovou hvězdou. Podívejte se, jak jeho skromné, leč naprosto dostačující obydlí vypadá zevnitř. A někam také vyrazte!

Další články:


Přečtěte si také