Zahrada

3. října 2017 12:10

redakce Prima Zoom

GALERIE: Tohle je zahradní domeček snů. Táta postavil svým dcerám luxusní hřiště

Zahradní domeček na hraní se dá pořídit v obchodě, ale jeden táta z Michiganu se rozhodl, že pro své dvě dcery postaví hotový palác. Vlastní stavební firmu, takže měl zkušenosti. Pak už stačilo věnovat budování domečku volný čas a jeho ratolesti teď mají opravdu luxusní hřiště.

„Kdyby láska byla dům, tak takhle bych ho postavil,“ říká Adam Boyd, který pro své dcery Avery a Violet postavil domeček na hraní, jenž si získal obdiv internetu. A má proč. Zvenku vypadá jako standardní dům, kde by mohla bydlet celá rodina. Má dvě podlaží, kuchyni v přízemí, odpočinkový prostor v prvním patře. Nechybí ani tobogán, houpačky nebo sítě pro šplhání.

Vnitřek je vyvedený v odstínech růžové s dřevěnými prvky. Dokonalost zajišťuje balkón a velká zahrada, kde je dům umístěn.

A takový domeček by nemusely mít jen Adamovy dcery. Po úspěchu na sociálních sítích se táta rozhodl, že svůj um nabídne i dalším rodinám. Založil si společnost, která plánuje budovat podobná hřiště na zakázku. Adam je šťastný, že se mu projekt tak vydařil a už se jen usmívá nad tím, že ho známí označovali za blázna, když řekl, že chce dcerám stavět tak velký domea hraní.

Vnitřek je vyvedený v odstínech růžové s dřevěnými prvky. Dokonalost zajišťuje balkón a velká zahrada, kde je dům umístěn, stejně jako venkovní prvky, které umožňují se holčičkám pořádně vyřádit.

A takový domeček by nemusely mít jen Adamovy dcery. Po úspěchu na sociálních sítích se táta rozhodl, že svůj um nabídne i dalším rodinám. Založil si společnost, která plánuje budovat podobná hřiště na zakázku. Adam je šťastný, že se mu projekt tak vydařil a už se jen usmívá nad tím, že ho známí označovali za blázna, když řekl, že chce dcerám stavět tak velký domeček na hraní.

Další články:


Přečtěte si také