Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zahrada

GALERIE: Tohle je zahradní domeček snů. Táta postavil svým dcerám luxusní hřiště

Zahradní domeček na hraní se dá pořídit v obchodě, ale jeden táta z Michiganu se rozhodl, že pro své dvě dcery postaví hotový palác. Vlastní stavební firmu, takže měl zkušenosti. Pak už stačilo věnovat budování domečku volný čas a jeho ratolesti teď mají opravdu luxusní hřiště.
Vydáno: 03.10.2017, Matouš Hartman
Tady se musí bydlet!
Tady se musí bydlet! Autor: Facebook/ATB Building Inc.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Kdyby láska byla dům, tak takhle bych ho postavil,“ říká Adam Boyd, který pro své dcery Avery a Violet postavil domeček na hraní, jenž si získal obdiv internetu. A má proč. Zvenku vypadá jako standardní dům, kde by mohla bydlet celá rodina. Má dvě podlaží, kuchyni v přízemí, odpočinkový prostor v prvním patře. Nechybí ani tobogán, houpačky nebo sítě pro šplhání. 

Vnitřek je vyvedený v odstínech růžové s dřevěnými prvky. Dokonalost zajišťuje balkón a velká zahrada, kde je dům umístěn. 
A takový domeček by nemusely mít jen Adamovy dcery. Po úspěchu na sociálních sítích se táta rozhodl, že svůj um nabídne i dalším rodinám. Založil si společnost, která plánuje budovat podobná hřiště na zakázku. Adam je šťastný, že se mu projekt tak vydařil a už se jen usmívá nad tím, že ho známí označovali za blázna, když řekl, že chce dcerám stavět tak velký domea hraní. 

Vnitřek je vyvedený v odstínech růžové s dřevěnými prvky. Dokonalost zajišťuje balkón a velká zahrada, kde je dům umístěn, stejně jako venkovní prvky, které umožňují se holčičkám pořádně vyřádit.

A takový domeček by nemusely mít jen Adamovy dcery. Po úspěchu na sociálních sítích se táta rozhodl, že svůj um nabídne i dalším rodinám. Založil si společnost, která plánuje budovat podobná hřiště na zakázku. Adam je šťastný, že se mu projekt tak vydařil a už se jen usmívá nad tím, že ho známí označovali za blázna, když řekl, že chce dcerám stavět tak velký domeček na hraní. 

Podívejte se dovnitř domečku:

 

Další články:

Nafukovací zvířata jsou k adopci

GALERIE: Podívejte se do útulku pro opuštěná nafukovací zvířata. Můžete si je i adoptovat

Zvládne tam bydlet i v zimě

VIDEO: Teenager se odstěhoval do vlastního. Postavil si geniální 27 m2 velký dům na zahradě rodičů

Naučte se triky makléřů.

Prodáváte byt? Dostaňte se zájemcům pod kůži! Naučíme vás triky protřelých realitních makléřů

Článek je zařazen v: děti , zahrada , domeček , hřiště
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama