Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

FOTO: Starou sanitku předělal na svůj nový domov. Cestuje a užívá si dobrodružný život

Třiatřicetilený muž se rozhodl k novodobému kočovnému životu a adresu svého trvalého bydliště změnil na starou sanitku. Tu předělal tak, že v ní už několik měsíců bydlí a cestuje s ní po světě. Nahlédněte s námi dovnitř jeho nového domova!
Vydáno: 06.10.2017
Ve svém pojízdném domečku má vše, co potřebuje.

Varujeme, po zhlédnutí fotografií budete mít sto chutí sbalit svých pár švestek a vyrazit na cesty. Stejně jako to udělal Ian Dow z Kalifornie, který měl život naplánovaný na několik let dopředu. Byl zasnoubený a čekal ho poklidný manželský život, práce a rodina.

Jenže těsně před svatbou se mu vztah rozpadl a Ian stál na rozcestí, kam se jeho život bude dál ubírat. Navíc havaroval na motorce a kvůli zranění ramene musel zůstat několik měsíců doma. Místo sebelitování však čas využil velmi plodně. Na eBay si sehnal starou sanitku a během čtyř měsíců ji předělal na luxusní bydlení na kolečkách. Další dva měsíce strávil dokupováním věcí a přípravou na velkou cestu.

Se svým novým domovem a psem se vydal na dobrodružnou cestu po celé Americe a stal se internetovou hvězdou. Podívejte se, jak jeho skromné, leč naprosto dostačující obydlí vypadá zevnitř. A někam také vyrazte!

Další články:

Tady se musí bydlet!

GALERIE: Tohle je zahradní domeček snů. Táta postavil svým dcerám luxusní hřiště

Zvládne tam bydlet i v zimě

VIDEO: Teenager se odstěhoval do vlastního. Postavil si geniální 27 m2 velký dům na zahradě rodičů

Jak se bydlí ve skále?

GALERIE: Jak se bydlí ve skále? Nahlédněte do domu, který je inspirovaný pravěkými příbytky. Má neobyčejnou atmosféru...

Reklama
Článek je zařazen v: cestování, proměna, rekonstrukce, dobrodružství, dodávka, sanitka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama