Bydlení

14. dubna 2018 06:00

Tereza Javorová

GALERIE: Pár proměnil starou dodávku v útulnou garsonku. Stálo je to méně než 200 tisíc korun

Adam s Nikki si nemohli dovolit předražené nájmy ve Velké Británii. Ojetou dodávku ale ano. Za méně než dvě stě tisíc korun ji tak společnými silami přeměnili v útulnou garsonku na kolečkách. Kromě vlastního bydlení získali ale i neomezenou svobodu. Podívejte se, jak se jim to povedlo!

Mladý pár Adam s Nikki byli v podobné situaci jako většina mladých lidí. Vysoké nájmy ve Velké Británii si nemohli dovolit, ale společného bydlení se také vzdát nechtěli. Oba však zároveň milují cestování a dobrodružství a uvázat se vysokou hypotékou by byla pro ně past na celý život. Rozhodli se tak v originálnímu řešení. Na portálu eBay koupili starou dodávku Fort Transit Luton za 3 500 liber, tedy asi 100 tisíc korun. Byla však v docela dobrém stavu a investovat tak Adam s Nikki museli už jen do její proměny. Motivaci měli velkou. Proměnit tak starou dodávku s bydlení na kolečkách bylo ideálním řešením.

Vše si pečlivě rozvrhli a naplánovali. Vše muselo sedět na milimetr. Společnými silami se pak pustili do práce a dokázali vytvořit neuvěřitelné. Na velmi malý prostor vtěsnali kuchyň, ložnici, mini obývák a dokonce i kamna! To vše za méně než 200 tisíc korun.

Podívejte se do galerie. Ukážeme vám i jejich podrobný návrh. Necháte se inspirovat?

(red)

Další články:


Přečtěte si také