reklama

GALERIE: Rodina neměla peníze na rekonstrukci. Dům se jí přesto podařilo takhle úžasně proměnit. Podívejte se!

skrivaa
25. září 2017
Ve čtvrti St. Paul největšího města Minnesoty Minneapolisu se pro náročnou rekonstrukci rozhodla rodina s dvěma školou povinnými dětmi. I když neměla příliš volných finančních prostředků, nakonec se renovace domu povedla na jedničku. Podívejte se!
reklama

Dům z roku 1911 byl opravdu poplatný své době a od jeho dostavby v něm neproběhly znatelnější úpravy pro potřeby současného stylu bydlení. Přemýšlení nad rekonstrukcí s sebou neslo hned dva aspekty, bylo třeba udržet stavbu v dobrém obyvatelném stavu a vedle toho si ji také uzpůsobit vlastním potřebám. Jenže rodina s dvěma dětmi nedisponovala právě v tu chvíli potřebnou částkou, aby proběhla rekonstrukce během jednoho stavebního cyklu.

Pro architekty ze společnosti Alchemy Architects to ale žádnou velkou překážkou nebylo. Změny v rozložení místností, vybavení některých z nich a nahrazení zastaralých materiálů modernějšími a odolnějšími, důkladně promysleli. Výsledek návrhu byl okouzlující. Co by však mohlo od uskutečnění studie leckoho odradit, byl postup všech prací a změn rozložený do sedmi let.

Kdo je ale trpělivý, tak se nakonec dočká skvělého výsledku, jako rodina ze St. Paul. Posuďte sami v naší galerii.

(fis)

Další články:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama