návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Studentky proměnily otřesný pokoj na koleji v tohle luxusní hnízdečko. Stálo je to minimum peněz

, Aktualizováno: 25.05.2021
Co dokážou dvě mladé studentky vlastníma rukama vykouzlit ze strohého pokoje na koleji? Podívejte se sami, jak si z „ vězeňské cely“ udělaly útulné útočiště, aby si zpříjemnily čas strávený na univerzitě. Proměna se jim neskutečně povedla!

reklama

Studium na vysoké škole patří k těm nejlepším obdobím v životě už jen díky tomu, že mladý člověk poprvé vyletí z hnízda, musí dospět a spolehnout se jen sám na sebe. Nikdo už mu neuvaří, nevypere nebo nevyžehlí, a pokud si nepřivydělá peníze na brigádě, nespíš brzy zůstane o hladu (nebo aspoň nebude mít na pivo). I přes počáteční útrapy a kňouravé telefonáty mamince je tato "škola života" jedna z nejlepších věcí, které mohou studenta na univerzitě potkat.

Student ale musí počítat s tím, že ubytování na kolejích je jednoduché, malé, a proto cenově dostupné. Přehnaná očekávání nejsou na místě, ale co dělat, pokud váš pokoj na koleji připomíná hostel z hororu nebo dokonce vězeňskou celu?

Proměna společnými silami

Dvě mladé Američanky se to rozhodly změnit a přestavěly od základů celý pokoj. Skyler a Adeline se ještě před studiem po internetu dohodly, že se sestěhují společně a upraví si bydlení podle svých představ. Za celou přeměnu utratily 2 400 dolarů, což je v přepočtu kolem 52 800 korun. S pomocí jejich přátel a rodiny vše uskutečnily a studentky se dnes vyspí v nových postelích, stěny jim zdobí tapety a pokoj je vybavený bílými šatníky, mini-lednicí a televizí. 

Podívejte se také, jak se stavěl minidům pro důchodkyni, která bydlí v chatové osadě. Více vám řekne architekt pořadu Jak se staví sen Marek Povolný:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

LIVING NEWS: Marek Povolný vám vysvětlí, jak se stavěl montovaný dům z poslední epizody Jak se staví sen

(bb)

Další články:

Naschvály spolubydlících.

GALERIE: 18 fotek krutých naschválů od spolubydlících, které nechcete zažít

Jak zařídit studentský pokoj?

6 tipů, jak zařídit studentský pokoj

reklama

Článek je zařazen v: peníze , inspirace , proměna , rekonstrukce , kolej , univerzita , pokoj , studentky , studentský život , student , holky na koleji

reklama

Přečtěte si také