Bydlení

7. ledna 2015 04:31

Markéta Zídková

Inspirace: 12 tipů na roztomilé polštářky

Věrní parťáci odpočinku.

Polštář je přirozenou součástí vybavení našich ložnic. Je to ale také skvělý bytový doplněk – věrný kamarád, který nám svou měkkostí nikdy neodepře svou náruč. Zvlášť v zimním období, kdy jsme unavenější a nejraději bychom se pustili do zimního spánku jako medvědi, nám pomůže pěkně si odpočinout. Nemusí ale vždy mít jen čtyři rohy a být jednobarevný, kdepak! Dá se s ním všelijak pohrát.

Už jste si někdy zkusili lehnout na holou zem? Pokud jste takovou polohu někdy vyzkoušeli, pak si jistě vzpomínáte, že přinejmenším při poloze na boku váš krk docela trpěl. Je to tak, právě polštář má od bolesti svalů krku dopomoci tak, že nám podepře hlavu a my po spánku můžeme z lůžka vstát svěží, uvolnění a odpočatí.

Druhů polštářů je spousta a jistě bychom i u vás našli nějaký ten buclatý barevný doplněk ležet třeba na gauči. Nejen krk totiž potřebuje občas podepřít. Sem tam je to ruka, třeba při telefonování, anebo bedra při sledování nějakého toho filmu nebo seriálu.

Pochopitelně, že i s polštářky se dá pěkně designově pohrát. Pár nápadů, co všechno by mohl polštář napodobit, případně co vše by mohl umět, jsme pro vás přichystali v naší galerii.

Co si takhle pořídit rozměrnější polštářovou podpěru pro čtení v posteli nebo si s ním posvítit? Případně zaskočit návštěvu tím, co vše je možné do polštáře zašít? Možná, že i vás napadne nějaká ta polštářová legrácka. A jestli jste zruční, nechte si svůj nápad ušít nebo jej rovnou vytvořte sami. Není nad to, když si člověk může svůj oblíbený prostor vyzdobit přesně podle své fantazie.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky polštář

Přečtěte si také