Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Inspirace: 12 tipů na roztomilé polštářky

Věrní parťáci odpočinku.
Vydáno: 07.01.2015
S tímto polštářem vás nebude bolet ani ruka, ani otlačená tvář
Autor: Medicalhumor.wordpress.com S tímto polštářem vás nebude bolet ani ruka, ani otlačená tvář
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polštář je přirozenou součástí vybavení našich ložnic. Je to ale také skvělý bytový doplněk – věrný kamarád, který nám svou měkkostí nikdy neodepře svou náruč. Zvlášť v zimním období, kdy jsme unavenější a nejraději bychom se pustili do zimního spánku jako medvědi, nám pomůže pěkně si odpočinout. Nemusí ale vždy mít jen čtyři rohy a být jednobarevný, kdepak! Dá se s ním všelijak pohrát.

Už jste si někdy zkusili lehnout na holou zem? Pokud jste takovou polohu někdy vyzkoušeli, pak si jistě vzpomínáte, že přinejmenším při poloze na boku váš krk docela trpěl. Je to tak, právě polštář má od bolesti svalů krku dopomoci tak, že nám podepře hlavu a my po spánku můžeme z lůžka vstát svěží, uvolnění a odpočatí.

Druhů polštářů je spousta a jistě bychom i u vás našli nějaký ten buclatý barevný doplněk ležet třeba na gauči. Nejen krk totiž potřebuje občas podepřít. Sem tam je to ruka, třeba při telefonování, anebo bedra při sledování nějakého toho filmu nebo seriálu.

Pochopitelně, že i s polštářky se dá pěkně designově pohrát. Pár nápadů, co všechno by mohl polštář napodobit, případně co vše by mohl umět, jsme pro vás přichystali v naší galerii.

Co si takhle pořídit rozměrnější polštářovou podpěru pro čtení v posteli nebo si s ním posvítit? Případně zaskočit návštěvu tím, co vše je možné do polštáře zašít? Možná, že i vás napadne nějaká ta polštářová legrácka. A jestli jste zruční, nechte si svůj nápad ušít nebo jej rovnou vytvořte sami. Není nad to, když si člověk může svůj oblíbený prostor vyzdobit přesně podle své fantazie.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Děti mají rády veselé motivy a sloučení na první pohled nespojitelných vzorů. Nebojte se jich. Na obrázku se podařilo vytvořit na povlečení krásnou vánoční mozaiku motivů

Zachumlejte se do peřin. 10 tipů na vánoční povlečení

Barevným kombinacím se meze nekladou

DIY: Vytvořte si vlastní kobereček do koupelny

Kolik si jich k snídani dáte?

Koberec jako volské oko. A další vtipné motivy

Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama