Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Inspirace: Lucerny navodí kouzelnou letní atmosféru

Vzpomínky na krásnou dovolenou u moře nemusejí mít jen dvourozměrnou podobu fotografií a videa. Můžete si svůj prosluněný pobyt vonící slanou vodou připomínat třeba jedinečnou letní dekorací – lucernou ozdobenou mořskými artefakty. Jak pěkně to působí, uvidíte v naší galerii.
Vydáno: 28.07.2015
Že už se stmívá? Nevadí, světla bude dost a noc pak jistě naplní letní romantické sny
Že už se stmívá? Nevadí, světla bude dost a noc pak jistě naplní letní romantické sny Autor: Coroflot.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A nemusí jít jen o vzpomínky. Když se třeba letos k moři nedostanete, trochu té plážové nálady z přímořských letovisek si tak vytvoříte i u sebe doma. Stačí velká váza, kam rozprostřete písek a do něj zasázíte různé mušle a třeba i nějakou tu hvězdici. I tlustý provaz evokující lodní lano přijde vhod jako zajímavý doplněk. Nakonec pak přidáte svíčku.

To samé lze ale udělat i uvnitř lucerny. Případně si můžete vytvořit své vlastní mořské svícny. To zas vezmete skleničky, které už nechcete používat pro nápoje, a lepidlem po jejich obvodu pěkně připevníte prstenec malých mušlí. Ve skleničce vám pak zaplápolá třeba čajová svíčka a díky nerovnoměrnému tvaru mušlí vytvoří ve svém okolí zajímavou stínohru.

Vynikající je také vykouzlit si třeba v ošatce malé zaoceánské zátiší. Dospod písek a navrch svíčky, mušle, hvězdice, zkrátka, co máte po ruce a je to s mořskými vlnami a pobřežím neodmyslitelně spjato.

Jak ale uvidíte v naší galerii, lucerna na pláži, v bytě, u řeky, zkrátka kdekoliv s nějakou tou jemnou ozdobou připomínající uvolněnou atmosféru pláží a mořských vln působí asi nejromantičtěji. Která z kompozic v naší galerii by vyhrála právě u vás?

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Květiny a sladké se bezvadně doplňují

Originální dekorace zahradního stolu? Nakombinujte chytře jídlo s květinami

Květináče natřené tabulovou barvou mají šmrnc.

Tabulová barva je skvělá dekorace: Zkuste ji na květináč, dýni či schodiště

Připravit zahradu na svatební den nemusí být jenom nervy a stres. Pokud nezapomenete na detaily a začnete se jejich přípravě věnovat včas, zažijete i spoustu hezkých chvil.

Svatba na zahradě: Tipy na jednoduché dekorace


Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama