Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Inspirace: Vyrobte si nábytek z jízdních kol. 12 tipů

Vybavte si domácnost bicyklovým nábytkem.
Vydáno: 15.01.2016
Staré kolo ještě můžete využít
Staré kolo ještě můžete využít Autor: All
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jízda na kole je u nás čím dál oblíbenější zábavou. Když si domů pořídíte i nábytek sestavený z bicyklů, pak už ze sedla asi jen tak neseskočíte. Kutilové a nápadití designéři zamilovaní do cyklojízdy jsou schopni ze svých kovových miláčků vytvořit vskutku nevšední vybavení do bytu. Stačí nahlédnout do naší galerie a přesvědčíte se sami.

Občas člověka napadá, co se starým krámem, na kterém se už nedá jezdit. Vyhodit? To by byla škoda! Ze staršího bicyklu totiž může být stylový věšák na šaty nebo originální konstrukce pod umyvadlo. Máte-li kol doma víc, můžete si nejen z jejich rámů, ale i z ráfků a duší sestavit dokonce křeslo.

Není třeba malovat, stačí si stěnu vyzdobit částmi jízdního kola
Není třeba malovat, stačí si stěnu vyzdobit částmi jízdního kola
Treehugger.com

Zcela zvláštní kapitolou jsou pak ta dvě skutečná kola, která dala u nás jednostopému dopravnímu prostředku na lidský pohon lidový název „kolo“. Z nich může vzniknout krásný stůl, lampa i svícen. Nesmíme však zapomenout ani na řetěz. Když jej dostatečně očistíte, pochopíte jeho krásu hned, jakmile si z něj zhotovíte lustr nebo věšák.

Ano, na to vše se nepojízdný bicykl hodí. Nezbývá, než se znovu obdivovat lidské vynalézavosti a případně přispět i nějakým svým originálním nápadem. Stačí se inspirovat v naší galerii.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Pověsit na stěnu můžete i víc kol.

Kam s jízdním kolem? 20 tipů pro malé byty

Dominantou obýváku jsou dvě křesla. Za povšimnutí stojí ale také neviditelné police na knihy a židle ve stylu glamour

Pouhou renovací nábytku z druhé ruky, proměníte svoje bydlení

Bíle nabarvené dřevěné přepravky dají skvěle vyniknout svému obsahu. Jsou jen volně položené a vy si je můžete přeskládat podle momentální potřeby.

Vem bedničku, přepravku – máš nábytek za babku!

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama