Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Kam s jízdním kolem? 20 tipů pro malé byty

Češi stále víc holdují jízdě na kole a cykloturistice. Jak naznačují průzkumy, ve volném čase osedlá svého kovového miláčka už každý pátý Čech. Příjemné chvilky v přírodě ale může pokazit problém „kam s ním“.
Vydáno: 10.06.2015
Pověsit na stěnu můžete i víc kol.
Autor: Homesoo.com Pověsit na stěnu můžete i víc kol.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Útlé jízdní kolo přece jen zabírá poměrně dost místa. Řešení však existuje, a to i v případě, že nemáte garáž, sklep nebo zakrytou lodžii. Jednoduše si ozdobte vaším bicyklem byt. Jak pěkně to může vypadat, uvidíte v naší galerii.

Dvacet náhledů do moderních domácností vás přesvědčí, že lze kolo uskladnit doslova jakkoli a ještě váš pokoj získá originální dekoraci. Nejklasičtější je zavěsit bicykl na zeď. Za tím účelem existují nejen kovové držáky z hobby marketů, ale i vkusné poličky s dřevěným dezénem. Jednoduše rám kola na poličku zavěsíte a ještě můžete na odkládací plochu umístit nějaké knihy nebo vázu.

Domácnost, která žije sportem, dá klidně přednost jednostopému krasavci před televizorem.
Autor: Fastcoexist.com Domácnost, která žije sportem, dá klidně přednost jednostopému krasavci před televizorem.

Jednostopého kamaráda lze také zavěsit kolmo dolů za přední kolo nebo jej odložit na speciální dřevěný stojan. Místo v bytě rovněž šetří zavěšení bicyklu na strop. Nápaditá je i skříňka bez dveří do chodby, která může sloužit vedle „garáže“ na kolo také jako botník.

Máte-li ale přece jen trochu víc místa, nemusíte se ostýchat nechat jízdní kolo opřené o zeď. Jak uvidíte na náhledech do různých místností, i toto je způsob, jak lze moderní byt ozvláštnit. A nyní se už nechte inspirovat vyobrazenými nápady z celého světa.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Květináče natřené tabulovou barvou mají šmrnc.

Tabulová barva je skvělá dekorace: Zkuste ji na květináč, dýni či schodiště

Připravit zahradu na svatební den nemusí být jenom nervy a stres. Pokud nezapomenete na detaily a začnete se jejich přípravě věnovat včas, zažijete i spoustu hezkých chvil.

Svatba na zahradě: Tipy na jednoduché dekorace

Jablka jako okrasné květiny vytvoříte pouhým zapíchnutím špejle, která vytvoří jablečnému květu „stonek“. Dál už kytici doplníte podle vlastního uvážení.

20 tipů na báječné dekorace z jablek


Článek je zařazen v:
Reklama