Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Kam s jízdním kolem? 20 tipů pro malé byty

Češi stále víc holdují jízdě na kole a cykloturistice. Jak naznačují průzkumy, ve volném čase osedlá svého kovového miláčka už každý pátý Čech. Příjemné chvilky v přírodě ale může pokazit problém „kam s ním“.
Vydáno: 10.06.2015
Pověsit na stěnu můžete i víc kol.
Pověsit na stěnu můžete i víc kol. Autor: Homesoo.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Útlé jízdní kolo přece jen zabírá poměrně dost místa. Řešení však existuje, a to i v případě, že nemáte garáž, sklep nebo zakrytou lodžii. Jednoduše si ozdobte vaším bicyklem byt. Jak pěkně to může vypadat, uvidíte v naší galerii.

Dvacet náhledů do moderních domácností vás přesvědčí, že lze kolo uskladnit doslova jakkoli a ještě váš pokoj získá originální dekoraci. Nejklasičtější je zavěsit bicykl na zeď. Za tím účelem existují nejen kovové držáky z hobby marketů, ale i vkusné poličky s dřevěným dezénem. Jednoduše rám kola na poličku zavěsíte a ještě můžete na odkládací plochu umístit nějaké knihy nebo vázu.

Domácnost, která žije sportem, dá klidně přednost jednostopému krasavci před televizorem.
Domácnost, která žije sportem, dá klidně přednost jednostopému krasavci před televizorem.
Fastcoexist.com

Jednostopého kamaráda lze také zavěsit kolmo dolů za přední kolo nebo jej odložit na speciální dřevěný stojan. Místo v bytě rovněž šetří zavěšení bicyklu na strop. Nápaditá je i skříňka bez dveří do chodby, která může sloužit vedle „garáže“ na kolo také jako botník.

Máte-li ale přece jen trochu víc místa, nemusíte se ostýchat nechat jízdní kolo opřené o zeď. Jak uvidíte na náhledech do různých místností, i toto je způsob, jak lze moderní byt ozvláštnit. A nyní se už nechte inspirovat vyobrazenými nápady z celého světa.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Květináče natřené tabulovou barvou mají šmrnc.

Tabulová barva je skvělá dekorace: Zkuste ji na květináč, dýni či schodiště

Připravit zahradu na svatební den nemusí být jenom nervy a stres. Pokud nezapomenete na detaily a začnete se jejich přípravě věnovat včas, zažijete i spoustu hezkých chvil.

Svatba na zahradě: Tipy na jednoduché dekorace

Jablka jako okrasné květiny vytvoříte pouhým zapíchnutím špejle, která vytvoří jablečnému květu „stonek“. Dál už kytici doplníte podle vlastního uvážení.

20 tipů na báječné dekorace z jablek


Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama