návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jak se staví sen: Za jejím milým úsměvem se skrývá hrozivý osud. Nová kuchyně by jí ulehčila život s handicapem

skrivaa , Vydáno: 04.03.2018
Sledujte další díl pořadu Jak se staví sen 5. března.
Autor: archiv Prima Sledujte další díl pořadu Jak se staví sen 5. března.
Paní Vlaďka přišla kvůli nemoci o pravou ruku a také o práci. Manžel, který ji šikanoval a holdoval alkoholu, zemřel, tak zůstala v bytě sama. I přesto jí zůstaly sny a jedním z nich je právě nová kuchyň, která by vyhovovala jejím potřebám a handicapu. Sledujte další díl pořadu Jak se staví sen!

reklama

Premiéru dalšího dílu nové série „Jak se staví sen – extra“ uvidíte v pondělí
5. března ve 21.30 na Primě.

Paní Vlaďka pracovala na poště. Na zápěstí se jí objevila boule. Lékař ji nejdříve léčil na zánět, ale později se z boule vyklubal agresivní zhoubný nádor. Jediným řešením byla amputace ruky. Když jejího manžela vyhodili z práce, rozjel se jeho problém s alkoholem. Dokonce začal vysedávat s bezdomovci a také si je vodit k nim domů. Starší syn se z domu raději odstěhoval, ale mladší to musel snášet a na otce nemá dobré vzpomínky. Manžel začal být navíc agresivní, a to jak vůči Vlaďce, tak i synovi. Vlaďka se s manželem sice rozvedla, ale pak jí zjistili zmíněnou nemoc a posléze manžel zemřel na totální selhání organismu a na otravu alkoholem. Nastalo velmi těžké období. Velkou oporou jí ale byli maminka a synové. Jenže pak ji propustili z pošty, Vlaďka hledala práci jen těžko. Kromě toho, že má jednu ruku amputovanou, má i druhou ruku méně hybnou kvůli tříštivé zlomenině. Aktuálně si přivydělává na recepci jednoho úřadu.

Sen o nové kuchyni

Vlaďka by si úplně nejvíc přála novou kuchyň – ta současná je stará přes 25 let a po amputaci ruky má Vlaďka logicky mnohem těžší obslužnost, byť se přeučila na levou ruku. V bytě zrekonstruovala na vlastní náklady a za pomoci rodiny to, na co jí stačily finance, bydlení bylo ve velmi nevyhovujícím stavu kvůli řádění manžela.

Takhle vypadá kuchyně před proměnou. Jak bude vypadat po ní? Foto: Takhle vypadá kuchyně před proměnou. Jak bude vypadat po ní? Foto: archiv Prima

Všechny úspory tak padly, a i když si přivydělává, na novou kuchyň to rozhodně není. Přála by si bílou nebo světlou kuchyň, ale nechce lesklou. Prostě takovou, kde se jí bude dobře vařit, stará linka se totiž už pomalu rozpadá. Designéři Marek a Andrea se vrhnou na proměnu s vervou sobě vlastní a pokusí se pomoci i s obývákem a najít nějaké úložné prostory navíc.

Sledujte proměnu už v pondělí 5. března ve 21:30 na Primě.

 

Banner Living Foto:

Další články:

Andrea nemá lehký život.

Adoptovaná Andrea touží po samostatném a bezbariérovém bydlení. Podaří se designérům Jak se staví sen?

 

Byt PO proměně Jak se staví sen.

PŘED a PO: Fotogalerie proměny bytu 3+1 pro babičku s vnoučaty v Jak se staví sen

 

 

Proměna v pořadu Jak se staví sen.

Sledujte proměnu bytu 3+1 pro babičku s vnoučaty už dnes v Jak se staví sen

 

 

Garsonka PO proměně Jak se staví sen.

PŘED a PO: Podívejte se na fotogalerii proměny garsonky v pořadu Jak se staví sen

 

 

Sledujte již dnes ve 21:30 na Primě.

Jak se staví sen: Sledujte proměnu staré garsonky na luxusní byt už dnes na Primě!

 

 

Proměnu uvidíte už v pondělí ve 21:30 na Primě.

Jak se staví sen: Žije s maminkou a dvěma psy v garsonce bez kuchyně. Podaří se stísněný domov proměnit v moderní bydlení?

reklama

Článek je zařazen v: Jak se staví sen , Jak se staví sen , proměna , rekonstrukce , prima , designéři , pořad , JSSS

reklama

Přečtěte si také