Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Jak zabalit dětem sešity, aby se hned neroztrhaly obaly? Poradí Receptář

Škola klepe na dveře.
Vydáno: 30.08.2014
Zase začíná škola
Zase začíná škola Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Se začátkem září čeká na rodiče hektičtější období. Nakoupit všechny školní pomůcky, dát dohromady cvičební úbor, kufřík na výtvarku, zaplatit obědy, sladit všechny kroužky. A také obalit sešity a učebnice. Kdo má děti, tak ví, že to kolikrát znamená večer sedět, nakoupené obaly různě zakládat, aby neplandaly kolem atypické knížky nebo naopak dostat téměř srdeční infarkt, protože sešit je o tři milimetry vyšší než obal a prostě se tam zaboha nenarve.

A nejhorší je, že jak jsou obaly tenké a děti živé, kolikrát je obal za pár týdnů rozedraný. Zkuste si proto obaly vyrobit sami. Není to nic složité, dáte je dohromady dřív, než vystojíte frontu v papírnictví. Už předem si můžete koupit polyethylenovou fólii o síle 0,09 milimetrů. Podívejte se na video na ukázku, celý postup a co vše budete potřebovat, se dozvíte v neděli ve 12:20 v poradu Receptář prima nápadů na Primě.

Chytře na školní obaly
Chytře na školní obaly

Mohlo by vás zajímat:

A můžeme jít do školky!

NÁVOD: Jak vyrobit kapsář do školky

Pro menší děti jsou lepší tlumené, pastelové odstíny

Nastartujte děti do školy novou barvou pokojíčku. Která je ideální?

Rodiče nastávajících prvňáků řeší nelehký úkol: na klidném a dobře osvětleném místě vybudovat dětský pracovní kout, který se neokouká a neztratí svou funkčnost ani za deset let.

Připravujeme pracovní kout pro prvňáka. Kolik to bude stát?

Článek je zařazen v:
Reklama