Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Klávesový gauč plný elektromotorů mění tvar

Lépe než doma by se tento gauč s elektromotory vyjímal na konferenci o počítačových technologiích nebo v sekretariátu nějaké IT firmy. Přesto ale stojí za prozkoumání.
Vydáno: 18.11.2014
Co klávesa, to motor
Autor: ZO_loft Co klávesa, to motor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Paže složené na desce stolu a čelo otlačené od kláves. Každému už někdy padla hlava únavou na klávesnici. To spočinutí na této polstrované klávesnici je o poznání pohodlnější. Gauč jménem QWERTY není jen pouhý výstřelek, díky původu v italském designovém a architektonickém studiu ZO_loft slibuje i funkčnost. A ta je dána složitou a důmyslnou konstrukcí.

Skrytý vtip spočívá v tom, že každá z kláves resp. čalouněných dílů se pomocí miniaturních elektromotorů na povel z dálkového ovladače výškově nastavuje. Míra pohodlí je tak závislá na nápaditosti uživatele při udělování nových a nových tvarů tomuto nanejvýš proměnlivému kusu nábytku.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Velikonoční verze

Co takhle pořídit si hnízdo do bytu?

Lépe by kuchyňské skřínky v akváriu zamaskoval už jen David Copperfield

Kuchyňská linka plná ryb. Jen kam se dává nádobí?

Do mini bytu Adama Rujbra se vejdou i krbová kamna

Podívejte se, jak architekt dostal na 21 m2 kuchyň, obývák i ložnici

Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama