Bydlení

2. května 2017 15:03

Markéta Zídková

Kompletní rekonstrukce luxusního třípodlažního domu

Kompletní práce na klíč už dnes nejsou výjimkou ani u rekonstrukce celého domu včetně dovybavení vhodným nábytkem a dalšími doplňky. V Londýně se jedna taková podařila doslova excelentním způsobem.

Zavedeme vás do nádherně zařízeného domu. Vydejte se s námi do čtvrti Belgravia v širším centru Londýna. A pozor na bradu, lehce vám při pohledu na luxusní interiéry padne dolů.

Už jen rozloha tohoto domu trochu vezme dech, zvláště když si uvědomíte, že se jedná o bydlení ve městě s extrémně vysokými nájmy a cenami za nemovitost. Úctyhodných 700 m2 je rozděleno do 3 podlaží. Dům v sobě ovšem skrývá kromě obytné plochy rovněž bazén, posilovnu a menší soukromé kino.

Kompletní rekonstrukci majitelé zadali designérskému a architektonickému interiérovému studiu Laura Hammett. To se postaralo o návrh a zhotovení každého interiérového architektonického detailu, ale i provedení úprav dvou vnějších prostor. Připočítejme k tomu ovšem i komplet vybavení včetně na zakázku vyrobeného nábytku a také veškerý konečný bytový styling. Zkrátka jedna báseň, do které se můžete v naší galerii bez obav „začíst“.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také